Salon Amanda

Odwiedzamy Zakopane na wiosnę

Bardzo chciałam odpocząć sobie kilka dni od pracy i zajmowania się domem. Jednak mój szef nie dawał mi szans na urlop. Było za dużo pracy. Jednak cud się stał któregoś dnia, ponieważ okazało się, że produkcja stanęła i nie ma potrzebnych materiałów, bez których praca nie będzie mogła być wykonywana. Tak zyskałam parę dni odpoczynku o którym tak marzyłam.

Wypoczynek w hotelu w Zakopanem

zakopane hoteleNie traciłam czasu i od razu sprawdziłam wszystkie zakopane hotele, żeby zobaczyć, czy gdzieś będzie jeszcze jakieś wolne miejsce, bo wyjazd był bardzo spontaniczny. Czasami trzeba rezerwować wyjazd długo wcześniej. Jednak udało mi się znaleźć mały jednoosobowy pokój w hotelu z łazienką i balkonem, czyli wszystko to, co było mi potrzebne do szczęścia. Uznałam, że wszystko mi sprzyja, żeby móc spędzić miły wypoczynek. Wsiadłam więc w auto i pojechałam. Piękne drogi mijane po drodze dawały mi znać o tym, że jestem już blisko miejsca docelowego. W końcu ujrzałam przed sobą piękny hotel ze zdjęć. Wiedziałam, że dojechałam na miejsce. Hotel prezentował się przepięknie, był taki domowy i cichy. Były w nim wszystkie czynniki niezbędne do zaznania odpoczynku. Mój malutki pokoik mieścił się na drugim piętrze. Cały hotel ozdobiony był deskami podłogowymi, zdobionymi dywanami przez środek po całej długości. Mój pokój był taki jak go opisywano, była łazienka, prysznic i WC, oraz dość spory balkon, na którym od razu się rozsiadłam z gorącą herbatką.

Wypoczynek w Zakopanem był tym, czego już od dawna mi brakowało. Najadłam się porządnie w restauracji należącej do hotelu, ponieważ wykupiłam wyżywienie. Kucharze naprawdę bardzo się starali. Przywiozłam dużo pamiątek dla rodziny i od razu poczułam się zregenerowana. Nabrałam sił na całą wiosnę i nadchodzące lato w pracy.