Salon Amanda

Oferty oczyszczania kanalizacji

W ostatnim czasie wystąpił problem z kanalizacją w wielu częściach miasta Łodzi. Okazało się, że należy poszukać nowych rozwiązań. Prezydent miasta postanowił udrożnić kanalizacje w całym województwie, poprzez oczyszczanie. 

Jak skutecznie oczyścić system kanalizacji?

czyszczenie kanalizacji w łódzkimMoja firma miała wtedy szansę się wybić, wiedziałam, że będę brał udział w przetargu i bardzo chciałem go wygrać. Bardzo się cieszyłem, gdy okazało się, że zapotrzebowanie na czyszczenie kanalizacji w łódzkim jest tak duże, że wszystkie firmy świadczące usługi w tym zakresie mają być zaangażowane w projekt. Na spotkaniu z rzecznikiem prezydenta miasta zaprezentowałem, na czym polega działalność naszej firmy i co możemy zaoferować. Główną rzeczą, jaką się zajmujemy, jest udrożnianie rur i czyszczenie studzienek w celu lepszego przepływu, oferujemy  również oczyszczanie przepompowni ścieków przysłownych i innych, a wszystko to ma jeden wspólny cel — udrożnienie kanałów przepływów, tak aby miasto dalej mogło funkcjonować bez niepotrzebnej awarii. Wspólnie z firmami z województwa łódzkiego wykonaliśmy swoją pracę dobrze i bez żadnych kłopotów. Jednak dodatkowym atutem, który wyróżniał moją firmę na tle była szybkość wykonania zlecenia powierzonego nam przed miasto. Rzecznik prezydenta miasta był bardzo zadowolony i zaproponowano nam stałą współpracę. Konsultowali się z nami wiele razy w celu zasięgania fachowych porad na temat systematyczności oczyszczania rur. Co rok, cyklicznie zajmuje się tym aby w naszym mieście i pozostałej części województwa łódzkiego nie dochodziło do utrudniających funkcjonowanie awarii.

Aby zachować dobrze udrożnione rury kanalizacyjne i wydajną pracę przepompowni ścieków wprowadziliśmy kilka zmian w zarządzaniu firmą. Zwiększyła ona swoje obroty, przez większą ilość klientów a mieszkańcy naszego województwa nie muszą już martwić się potencjalnymi awariami.