Salon Amanda

Otwarcie sklepu z żaluzjami

Zdecydowałem się na poprowadzenie własnego biznesu. Wszystko miałem dokładnie zaplanowane, ponieważ wiedziałem co chcę robić. Otóż moim celem było otwarcie sklepu z żaluzjami i tym się właśnie zająłem. Rejestracja działalności przebiegła bardzo pomyślnie.

Duży wybór żaluzji w nowo otwartym sklepie 

żaluzje warszawaW swoim sklepie chciałem oferować jak najwięcej rodzajów żaluzji, ponieważ otworzyłem dość duży lokal i musiałem zapewnić swoim klientom wybór. Znalazłem namiar na producenta, z którym koniecznie chciałem współpracować, ponieważ oferował on każdego rodzaju żaluzje Warszawa była duża i takich sklepów jak mój było wiele, dlatego musiałem też rozsądnie ustalić ceny. Zależało mi szczególnie na dużym wyborze żaluzji i to na tym się przede wszystkim skupiłem. Producent chętnie zgodził się podjąć ze mną współpracę i zamówiłem u niego żaluzje różnego rodzaju. W ofercie były też żaluzje zewnętrzne, antywłamaniowe i cieszył mnie fakt, że mogłem tak wiele rodzajów wybrać. Sklep otworzyłem na początku października i pracowałem w nim sam. Wybór miałem ogromny i dlatego też na zainteresowanie ze strony klientów nie mogłem narzekać. Był to nowy sklep i każdy chętnie do niego zaglądał. Szybko doszedłem do wniosku, ażeby zatrudnić pracownika, który będzie zajmował się montażem zakupionych w moim sklepie rolet, ponieważ taka usługa bardzo interesowała klientów i często decydowała o zakupach. Rzetelnego pracownika udało mi się bardzo szybko znaleźć, co było dla mnie ogromnym sukcesem.

Dość szybko o moim sklepie zrobiło się w całym mieście, ponieważ miałem spory wybór i klienci mnie polecali swoim znajomym. Niektórzy, to nawet z drugiego końca Warszawy do mnie przyjeżdżali po żaluzje i takie zainteresowanie było dla mnie bardzo satysfakcjonujące.