Salon Amanda

Pakowanie upominków dla klientów

 

Zawsze ceniłam wszystkich swoich klientów. To dzięki nim moja firma funkcjonowała i mogłam zarabiać pieniądze. W tym roku wpadłam na pomysł, by każdemu ze swoich kontrahentów podarować jakiś drobny upominek w ramach podziękowania za współpracę.

Każdy upominek w ładnym opakowaniu

opakowania na upominki od producentaNie miałam początkowo  zielonego pojęcia co podarować swoim klientom i doszłam do wniosku, że kupię każdemu to samo. Wszyscy są dla mnie tak samo ważni i nie chciałam nikogo wyróżniać. Kupiłam wszystko w jednym sklepie, który odwiedzam od wielu lat. Kobieta, która mnie obsługiwała zapytała czy chcę dodatkowo opakowania na upominki od producenta, ponieważ dostała dostawę a jak wysyłam prezenty klientom to na pewno mi się spodobają. Zainteresowałam się tym co miała i poprosiłam o pokazanie tych opakowań. Rzeczywiście były eleganckie i idealnie nadawały się na upominki, które kupiłam. Ekspedientka zapakowała przy mnie upominki dla jednego klienta i pokazała jak to wygląda. Nie miałam żadnych wątpliwości i kupiłam także te opakowania. Dzięki temu wszystko wyglądało bardzo profesjonalnie a na tym mi zależało. Traktuję poważnie wszystkich kontrahentów i od nich wymagałam tego samego. Wróciłam do domu bardzo zadowolona a resztę upominków sama zapakowałam w opakowania i skończyłam przed północą. Byłam szczęśliwa, że tak wszystko udało się załatwić. Opakowania były wykonane z solidnego materiału i miałam dzięki temu pewność, że podczas dostawy nic się z nimi nie stanie a to było przecież bardzo ważne.

Zakup opakowań był świetnym pomysłem, który oczywiście docenili wszyscy moi kontrahenci. Dostałam nawet kilka telefonów z osobistymi podziękowaniami za tak miłe upominki. Wiedziałam, że moja pozycja w rozmowach handlowych została ugruntowana przez to wszystko.