Salon Amanda

Panele szklane zamiast tradycyjnego wystroju?

Każdy kto kupił lub wynajął nieruchomość zawsze zastanawia się nad wystrojem wnętrza. Czy kupić tradycyjne płytki ceramiczne czy może coś innego – panele szklane? Świat trendów dotyczący aranżacji mieszkań w ostatnim czasie ulega zmianie, ale czy na pewno?

Panele szklane jako nowy trend wystroju?

panele szklane warszawaW ślad za światowym trendami w designie wnętrz mieszkalnych w takich pomieszczeniach jak kuchnia, łazienka lub salon zachodzi powoli rewolucja. Pozwala na możliwość zainstalowania nietuzinkowej aranżacji w tych miejscach. Dotyczy to wypierania powoli przestarzałej glazury na rzecz paneli szklanych. W kuchni podstawowym zastosowaniem szklanych paneli jest pokrycie płaskiej płaszczyzny między blatem roboczym a wiszącymi szafkami kuchennymi. Pełni funkcje ochronną jak i estetyczną. Można je wykorzystywać do powierzchni wysepek kuchennych lub wykorzystywać je jako dyskretne oświetlenie korytarza. panele szklane warszawa ma zastosowanie również do pomieszczeń w których mamy do czynienia z wysokimi temperaturami lub wilgocią, np. w pobliżu zlewu. Miejscem takim to montowanie paneli szklanych jest łazienka. Pięknie mogą zostać zamontowane nad wanną, pod prysznicem lub umieszczone w okolicach lustra dając możliwość wyeksponowania piękna. Szklane panele pozwalają w łazience na optyczne powiększenie pomieszczenia. Panele te są odporne na uszkodzenia i można je czyścić płynem do szyb. Panele dają miękkie, rozproszone światło, które wraz z odpowiednim wzorami, np. storczyki, rafa koralowa, czy wodospad pozwala na podkreślenie nowoczesnego stylu danego pomieszczenia.

Panele szklane stanowią nowy kierunek w aranżacji wnętrz domu. Z odpowiednik nadrukiem doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny, który w przeciwieństwie do płytek ceramicznych, nie pozwala na częstą zmianę wyglądu danego pomieszczenia.