Salon Amanda

Piękne kolczyki dla dziewczynki

 

Gdy urodziłam córeczkę stwierdziłam, że przebiję jej uszy już w pierwszych latach życia. Moim zdaniem dzięki temu córka przyszłości nie będzie musiała się tym przejmować, a jako dziecko z małymi kolczykami będzie wyglądać naprawdę uroczo. Gdy córka skończyła 2 lata, udałem się z nią do kosmetyczki i został wykonany odpowiedni zabieg. Oczywiście zaraz po tym zdecydowałam się na zakup uroczych kolczyków dla dziewczynki.

Duży wybór kolczyków dla dziewczynek

eleganckie złote kolczyki dla dziewczynkiMuszę przyznać, że bardzo przypadł mi do gustu eleganckie złote kolczyki dla dziewczynki. Przede wszystkim bardzo odpowiadało mi fakt, że kolczyki ten zostały wykonane z dobrej jakości złota. Dodatkowo prezentowały się naprawdę wspaniale. Nie były zbyt duże, w związku z czym nie obciążały za bardzo uszu dziecka. Okolicznym sklepie był naprawdę bardzo duży wybór takich kolczyków. Dostępne były w kolorach. Wszystkie były właśnie dostosowane właśnie do potrzeb dzieci. Muszę przyznać, że kolczyki były tak cudownie że miałam problem zdecydować się na konkretną parę. Bardzo podobały mi się małe kotki, z oczkami ze szlachetnych kamieni. Bardzo ciekawe były  również motywy roślinne. Ostatecznie zdecydowałem się na kolczyki w kształcie truskawek, które były wykonane z niewielkich cyrkonii w odpowiednich kolorach. Kolczyki posiadały odpowiednie zabezpieczenie, które zapobiegały samodzielnemu ściągnięcie ich przez dziecko i na przykład zgubieniu ich, bądź połknięciu.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć tak ładne kolczyki, dostosowane do potrzeb najmłodszych. Przede wszystkim nie były one zbyt duża, a wzory były naprawdę piękne. Kolczyki posiadamy również odpowiednie zabezpieczenia, dzięki którym spokojnie można było je założyć nawet małym dzieciom. Sądzę, że następne zakupy również zrobię w tym sklepie.