Salon Amanda

Podjąłem decyzję o likwidacji spółki

Z wspólnikiem zawsze się dogadywałem. W końcu to mój rodzony brat. Decyzja o zaprzestaniu działalności jednak nie była łatwa dla żadnego z nas, ale po głębokiej analizie sytuacji finansowej doszliśmy do wniosku, że będzie to jedyne rozsądne rozwiązanie.

Sprawę likwidacji naszej spółki zleciłem profesjonalistom

likwidacja spółki krakówPrzy zakładaniu spółki pomagał nam pracownik firmy, która się w tym działaniu specjalizuje. Byliśmy z ich usług zadowoleni i tym razem postanowiłem postąpić w ten sam sposób. Wiedziałem tak samo jak brat, że likwidacja spółki kraków to poważna sprawa i sami nie damy rady. Zadzwoniłem do tej samej firmy, żeby dopytać czy likwidacjami również się zajmują. Co prawda to było lata temu, ale jestem przekonany, że firma cały czas działa na rynku. Rozmawiałem z tym samym chłopakiem, który pomagał nam przy zakładaniu spółki. Od razu mnie rozpoznał i potwierdził, że likwidacja spółki kraków jest również w zakresie ich usług. Nie chciałem wyjaśniać sytuacji telefonicznie i umówiliśmy się na spotkanie, na którym będzie również obecny mój brat. Rozmawialiśmy o ogólnej sytuacji w spółce i przedstawiciel doszedł do takich samych wniosków jak my. Nie ma sensu ratować spółki na siłę i to dobry moment na jej zlikwidowanie. Dzięki temu poniesione straty nie będą aż tak wysokie. Podjęliśmy stosowne kroki i podpisaliśmy upoważnienie, żeby firma reprezentowała nas podczas likwidacji. Czasami musimy być osobiście, ale to nie jest problem. Chcemy już zakończyć ten etap w naszym życiu zawodowym.

Likwidacja naszej spółki odbyła się bardzo sprawnie i profesjonalnie. Obecnie pracuję w firmie mojego znajomego i jestem przedstawicielem handlowym. Praca mi odpowiada i mogę się realizować na tym stanowisku. Zarobki mam mniejsze, ale nie narzekam.