Salon Amanda

Podjazd z bruku nie musi być drogi

Wielokrotnie w swoim życie podejmowałam szybkie, pochopne i nieprzemyślane decyzje. Jakoś szkoda mi było czasu na zastanawianie się nad niektórymi rzeczami, lub inaczej: nigdy mnie tego nie nauczono. Tak żyłam do czasu. Pewnego dnia złamałam rękę i nie mogąc pracować, mocno finansowo to odczułam.

Jakie są ceny usług brukarskich w Wołominie?

usługi brukarskie z wołominaOd tamtego czasu, musiałam zacisnąć pasa i zacząć zwracać uwagę na każdy swój wydatek. Gdy projektantka wykonała mi wizualizację mojego nowego podjazdu i zaproponowała pewne usługi brukarskie, powiedziałam, że chętnie sama przyjrzę się temu tematowi. Wolałam nie oddawać komuś wyboru, którego mogłam dokonać sama. Pamiętałam, że siostra niedawno polecała mi jakieś usługi brukarskie z wołomina, ale żadnych szczegółów tej rozmowy. Licząc, że skojarzę po wynikach wyszukiwania, wpisałam taką frazę w wyszukiwarce i zaczęłam przeglądać wyniki. Projektantka zostawia mi kosztorys, bym mogła porównać sobie ceny kostki i usług – szanowała mój wybór i za to bardzo ją sobie cenię. Podobał mi się wzór kostki na podjeździe i nie chciałam go zmieniać, mimo iż wiedziałam, że jest to jeden z droższych wzorów: drobny i kolorowy. Ale za to niesamowicie estetyczny. Research zajął mi kilka godzin. Na drugi dzień zadzwoniłam do jednej z wołomińskich firm, a po południu byłam już z nimi umówiona. Jednemu – zaoszczędzone kilkaset złotych wyda się niczym, a dla drugiego będzie to dużo. Mnie pozwoliło na zainstalowanie zamka antywłamaniowego do drzwi. Śmieję się dziś z koleżankami, że mam go dzięki panom brukarzom z Wołomina.

Dziś już wiem, że wystarczy czasem poświęcić trochę na poszukiwania, bo potem to odzyskać. Może gdyby było to jednorazowe działanie, nie chciałoby mi się. Ale teraz już robię tak zawsze, dzięki czemu mam więcej pieniędzy na przyjemności dla siebie. Nie żałuję już wydawanych pieniędzy, bo wiem, że w innym miejscu je zaoszczędzę.