Salon Amanda

Polecany pajac do spania

Ubranka dziecięce, aby zostały dopuszczone do sprzedaży, muszą spełniać liczne wymogi i posiadać odpowiednie certyfikaty jakości. Przede wszystkim dotyczą one jakości materiału i sposobu wykonanie odzieży, która musi być bezpieczna.

W jakim wieku zakładać pajacyki do spania?

pajac do spania 74Przeważnie większość dzieci do około drugiego – trzeciego roku życia noszą pieluszki, zatem wymagają zakładania odpowiedniego rodzaju odzieży. Głównie chodzi o praktyczny krój, który pozwala na szybką i łatwą zmianę pieluszki. Rodzice najczęściej kupują dla niemowląt body do codziennego noszenia, ponieważ są bardzo praktyczne i można je łączyć z wieloma innymi rodzajami ubrań. Poza nimi przydają się śpioszki, spodenki z podwyższonym stanem, kaftaniki oraz rajstopy. Ponadto idealnie się sprawdza pajac do spania 74, który stanowi jednoczęściową piżamę dla maluchów. Pajacyki są w całości wykonane z miękkiej bawełny, która doskonale chłonie nadmiar wody i pozwala skórze oddychać, przez ca maluchy się nie pocą w trakcie snu. Dostępne są w sprzedaży w rozmiarach od pięćdziesiąt sześć do dziewięćdziesiąt osiem w wielu fasonach i kolorach dedykowanych dziewczynkom i chłopcom. Mają typowe rozpięcie  przodu na zatrzaski, które pozwana na szybkie ubranie i rozebranie malucha, a także na zmianę pieluszki. Jeżeli chodzi o cenę, to pajacyki kupimy już za niecałe dwadzieścia złotych w sklepie z artykułami dla niemowląt. Warto kupić od razu kilka par, aby mieć je na zmianę, bo to najlepsza piżama dla niemowlaka.

W każdym ubranku niemowlęcym ważny jest właściwie dobrany rozmiar, który musi uwzględniać pieluszkę. Dlatego też zawsze lepiej kupować pajacyki w nieco większym rozmiarze, niż takim, który pasuje na styk. Do wzrostu dziecka wystarczy dodać kilka centymetrów luzu, aby pajacyk idealnie leżał.