Salon Amanda

Polecany stylowy Kross

 

Wybór roweru górskiego to nigdy nie jest prosta sprawa. Szczególnie dla kobiet, bowiem jeśli nam nikt nie doradzi to najpewniej zostaniemy z tym same, a wtedy nie mamy żadnej gwarancji, że oprócz ładnego wyglądu, będzie wyróżniał się czymś więcej. 

Damski rower od Krossa

damskie rowery krossNo właśnie, bowiem my-kobiety, zbyt często skupiamy się na wyglądzie zewnętrznym roweru, kształcie jego ramy, kolorze oraz innych mniej istotnych detalach. Tak naprawdę przecież chodzi o to, by nie tylko efektownie się prezentować, ale również mieć pojazd, który daje przyzwoite osiągi i wygodę. W ofercie polskiej firmy Kross znajdziemy wiele damskich rowerów, zarówno górskich, trekkingowych, jak i miejskich. Jednak jest też model, który jest kierowany wyłącznie do kobiet. To Lea. Rower górski, który nie tylko perfekcyjnie się prezentuje, ale również stać go na wiele. Posiada markowy osprzęt, dobrej klasy amortyzator oraz bardzo lekka, aluminiową ramę. To jednoślady przeznaczone dla kobiet, które lubią jazdę rekreacyjną lub potrzebują roweru do lekkich treningów w mieście, a także poza nim. Damskie rowery Kross są dostępne zarówno w sklepie internetowym producenta, jego autoryzowanych dystrybutorów, a także popularnych portalach aukcyjnych. Lea wyróżnia się bardzo ciekawym designem, którego elementem jest bardzo cienkie malowanie, dzięki czemu rower wygląda bardzo stylowo i przy tym kobieco. Na pierwszy rzut oka widać, iż jest to rower damski i z męskim nie sposób go pomylić.

Koszt tego modelu w podstawowej wersji to około tysiąca złotych, natomiast wersje bardziej zaawansowane to już wydatek nawet dwóch tysięcy złotych, jednakże warto wydać tą kwotę i mieć pewność, że nieprędko spotkamy kogoś kto posiada identyczny rower, gdyż nie należy on do pospolitych.