Salon Amanda

Pomagałam mamie w biurze rachunkowym

Moja mama kilka lat temu zrezygnowała z pracy na etacie i otworzyła własny interes. Na początku było ciężko, ale mama sobie świetnie poradziła i po jakimś czasie miała mnóstwo stałych klientów. Kiedy skończyłam szkołę średnią to chciałam zarobić na wakacje, żeby gdzieś wyjechać.

Drobne prace w biurze rachunkowym

biuro rachunkowe wrocławPoprosiłam mamę o pomoc, ponieważ chciałam pracować, żeby zarobić pieniądze na wyjazd. Mama prowadziła biuro rachunkowe wrocław niedaleko naszego domu i było tam blisko. Zapytałam ją więc, czy znalazłaby dla mnie jakieś drobne prace w biurze, które mogłabym wykonywać a ona zostałaby odciążona. Mój pomysł bardzo spodobał się mamie i przyjęła mnie do pracy. Nawet dostałam od niej umowę na zlecenie co było dla mnie fascynujące. W biurze rachunkowym mojej mamy odpowiadałam za korespondencję przychodzącą. Mama mi wszystko wyjaśniła i radziłam sobie bez problemu. Później wprowadzałam dane do systemu, skanowałam i drukowałam dokumenty. Praca w biurze rachunkowym bardzo mi się podobała i angażowałam się we wszystkie obowiązki. Mama była ze mnie zadowolona, ponieważ moja pomoc okazała się ogromna. Miała miała mnóstwo pracy i dzięki mnie mogła nieco zwolnić tempo. Z czasem dokładnie poznałam system i mogłam wprowadzać różne zmiany. Po miesiącu wyjechałam na wakacje, bo zarobiłam wystarczającą sumę pieniędzy. Kiedy wróciłam do domu to mama zaoferowała mi pracę na stałe. Miała też finansować moje studia i ten układ mi odpowiadał. Miałam pracę na stałe w biurze rachunkowym.

Z mamą dobrze mi się pracowało, ponieważ świetnie się dogadywałyśmy. Po latach posiadałam już ogromne doświadczenie i prowadziłam wiele poważnych spraw. Mama mi całkowicie ufała i cieszyła się, że zdecydowałam się pracować w jej biurze rachunkowym na stałe.