Salon Amanda

Poprawne nakładanie wosku samochodowego?

Wszyscy właściciele samochodów chcą aby ich pojazd jak najdłużej wyglądał jak najlepiej. Wiedzą, że w dużej mierze zależy to od nich i od tego ile czasu będą poświęcać na pielęgnacje powłoki lakierniczej. Lakier na naszych samochodach z każdym miesiącem staje się coraz starszy i wymaga specjalnej uwagi, aby wyglądał tak jak kiedy był nowy.

Jaki wosk jest najlepszy?

ochronny wosk fusso 99Lakier pokrywany jest woskiem przede wszystkim w celu zabezpieczenia go przed negatywnymi czynnikami środowiska zewnętrznego. Ma również na celu poprawienie jego przejrzystości. Zadaniem wosku jest wypełnienie wszystkich możliwych niedoskonałości np niezbyt głębokie zarysowania, które powstał w wyniku normalnej eksploatacji samochodu. Od kilku lat jest właścicielem profesjonalnego studia auto detailingu i dla mnie najlepszym produktem do tego typu zabiegów jest ochronny wosk fusso 99 syntetyczny kosmetyk samochodowy. Przed rozpoczęciem procesu woskowania należy samochód dokładnie umyć i odtłuścić. Jeśli auto ma bardzo poważnie zaniedbany lub zniszczony lakier najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie go w profesjonalne ręce. Wyżej wymieniony rodzaj wosku nadaje się idealnie do tego typu prac ma bardzo przyjemny zapach oraz jest bardzo łatwy w rozprowadzaniu go na powłoce lakierniczej. Po użyciu polerki elektrycznej wraz z wymiennymi nakładkami proces niwelowania rys oraz polerowanie odbywa się bardzo szybko. Ochronny wosk fusso 99 jest kosmetykiem tworzonym od początku do końca z doskonale przemyślanym składem. Jest to bardzo trwały preparat, którego powłoka jest w stanie wytrzymać jeden rok.

Reasumując, jeśli zdecydujemy się na kompleksowe polerowanie oraz woskowanie naszego samochodu najlepszym rozwiązaniem będzie oddanie go w ręce profesjonalistów, którzy posiadają specjalnie przystosowany do tego typu prac sprzęt pozwalający na osiągniecie najlepszych możliwych efektów.