Salon Amanda

Poszukiwania dostawcy narzędzi

Prowadząc firmę zajmującą się naprawami mechanicznymi od pewnego czasu spotykam się z problemem zużywania narzędzi. Problem ten występuje w momencie gdy stare wyeksploatowane narzędzia należy wymienić na nowszy asortyment.

Firma z magazynem narzędzi

narzędziownia z bydgoszczyWraz z rozrostem firmy pracownicy zaczęli zużywać większą ilość sprzętu potrzebnego do codziennej pracy. Zamawiając sprzęt od dotychczasowych dostawców należy się liczyć z czasem dostarczenia przesyłki. Niekiedy czas ten jest jeszcze wydłużony o czas sprowadzenia na magazyn wymaganego narzędzia. Niestety jako szef firmy nie mogę sobie pozwolić na opóźnienia wynikające z dostawy nowych narzędzi. W związku z tym zdecydowałem się na zatrudnienie osoby, która będzie ustalać terminy przeglądu sprzętu oraz, która będzie zamawiać nowe narzędzia kiedy uzna to za stosowne. System ten średnio się sprawdza. Niejednokrotnie zdarzało się, że osoba zamówiła narzędzia, które tak naprawdę nie były jeszcze potrzebne w firmie lub zamówiła inny przyrząd niż ten wymagany. W związku z tym postanowiłem poszukać dostawcy interesującego mnie sprzętu w miejscu, w którym prowadzę działalność tak aby wyeliminować zbędny czas związany z logistyką sprzętu. W tym celu wpisałem w wyszukiwarkę hasło narzędziownia z bydgoszczy. Otrzymałem kilka podpowiedzi. Ku mojemu zdziwieniu kiedy wszedłem w pierwszą pozycję z góry okazało się, że firma na stronę której trafiłem ma dokładnie taki sprzęt jakiego potrzebujemy na co dzień. Po kontakcie telefonicznym udało mi się umówić spotkanie.

Na spotkaniu utwierdziłem się w przekonaniu, że będzie to najlepsze wyjście z sytuacji. Nie dość, że dostawca znajduje się w mieście, w którym prowadzę działalność to posiada również spory magazyn części i większość zleceń jest w stanie zrealizować tego samego dnia.