Salon Amanda

Poszukiwania łóżka rehabilitacyjnego

Kilka tygodni temu złamałam nogę i to w kilku miejscach. Od tego czasu leżałam w szpitalu. W końcu lekarz mi powiedział, że jeśli załatwię sobie do domu łózko rehabilitacyjne, to będzie mógł mnie wypisać, bo i tak w szpitalu nie uzyskam już więcej pomocy. Zdecydowałam się więc jak najszybciej znaleźć odpowiednie łózko i je zakupić bądź wynająć.

Gdzie w mazowieckim kupię łóżko rehabilitacyjne?

łóżko rehabilitacyjne mazowieckiePotrzebne mi było bardzo dobre jakościowo, wygodne i praktyczne w obsłudze łóżko rehabilitacyjne Mazowieckie na szczęście okazało się takim województwem, gdzie w wielu dużych miastach miałam duży wybór takich łóżek. Blisko miejscowości, w której mieszkam znalazłam sprzęt ze sprzętem rehabilitacyjnym dla osób po złamaniach. Jednym z oferowanych przez nich produktów były łóżka rehabilitacyjne, z których jedno najbardziej mi się spodobało. Było to łóżko, które posiadało materac przeciw odleżynowy. Najważniejsze było dla mnie to, że łóżkiem tym można było sterować za pomocą pilota, który był bardzo prosty w obsłudze. Jego stelaż był bardzo mocny i wytrzymały. Z łatwością można było podnieść sam zagłówek lub całe łóżko ustawić do pozycji siedzącej. Dla osoby, która spędza w łóżku całe dnie, to było bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ umożliwiało swobodne spożywanie posiłków. Najważniejsza była dla mnie jednak niska, przystępna cena tego produktu. 

Wiedziałam, że kiedy nie będzie mi ono już potrzebne z łatwością je sprzedam. Na razie jednak poprosiłam koleżankę, żeby była u mnie w domu, kiedy panowie mieli dostarczyć mi łóżko. Zamówiłam je bowiem wraz z dostawą do domu. Łóżko zostało dostarczone w całości, dlatego poza zamontowaniem materaca na stelaża nie musiałam już nic w nim robić. Teraz mogłam rehabilitować złamaną nogę w moim mieszkaniu.