Salon Amanda

Potrzebowałam cateringu na przyjęcie w domu

Niedawno urodziłam córeczkę. Zdecydowaliśmy się z mężem ochrzcić nasze dziecko. Po uroczystości w kościele chcieliśmy zaprosić najbliższą rodziną na obiad w domu. Wiedziałam jednak, że nie dam rady przygotować samodzielnie całej uroczystości. Doszliśmy z mężem do wniosku, że najbardziej opłacało nam się będzie załatwić catering. Teraz musiałam tylko znaleźć odpowiednią firmę.

Gdzie w Warszawie znajdę firmę cateringową?

catering na przyjęcie w domu warszawaZależało mi na tym, aby była to solidna i rzetelna firma, która dostarczy mi ciepłe i smaczne jedzenie. Interesował mnie tylko profesjonalny catering na przyjęcie w domu Warszawa na szczęście okazała się taką miejscowością, w której można było znaleźć dużą ilość firm cateringowych, dlatego miałam w czym wybierać. Najważniejsze było dla mnie to, aby catering oferował nie tylko ciepłe posiłki, ale także zimne przystawki i zakąski. Bez problemu znalazłam taką firmę, która oferowała swoje usługi w naprawdę niskiej, przystępnej cenie. Mieli oni wiele pozytywnych rekomendacji od poprzednich klientów, którzy zapewniali że wszystkie dostarczane przez firmę posiłki są smaczne i zdrowe, w przede wszystkim świeże. Zdecydowałam się wykupić u nich usługę, tym bardziej że jako jedna z niewielu firm cateringowych dostarczali zamówione dania w niedzielę przed południem. Już wkrótce przekonałam się, że to był naprawdę strzał w dziesiątkę.

Dostarczone przez firmę cateringową jedzenie było pyszne i smakowało wszystkim gościom. Wyszło mnie to, o wiele taniej niż gdybym sama chciała to wszystko ugotować. Dużą zaletą tej firmy było to, że posiadali bogate, różnorodne menu, w którym każdy mógł znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Jestem bardzo zadowolona z tej firmy i jeśli jeszcze kiedyś będę potrzebowała cateringu z pewnością skorzystam z ich oferty.