Salon Amanda

Potrzebowałem kas fiskalnych online

Od początku mojej kariery zawodowej imałem się różnych zawodów. Koniec końców na dłużej osiadłem jako sprzedawca lodów w jednej z popularnych sieci lodziarskich. Niestety pomimo kilkuletniego stażu oraz rosnącego doświadczenia moja pensja cały czas utrzymywała się na granicy najniższej krajowej. To było dla mnie nie do przyjęcia, postanowiłem działać.

Poszukiwania dobrych kas fiskalnych online

kasy fiskalne online posnetStwierdziłem, że sam otworzę swoją własną budkę, gdzie będę sprzedawał lody i gofry. Wykupienie odpowiedniej przyczepy, pozwolenie na sprzedaż na terenie pobliskiej galerii oraz reszta papierologii wymaganej do założenia własnej działalności gospodarczej bardzo się przeciągała. Jednak po kilku tygodniach praktycznie wszystko było gotowe. Pozostało mi jeszcze tylko kupić odpowiednią kasę fiskalną. Długo zastanawiałem się, jaką kasę fiskalną powinienem wybrać, tradycyjną czy kasę online. Po zagłębieniu się w temat dowiedziałem się, że od przyszłego roku i tak będę musiał kupić kasę fiskalną online. Zdecydowałem, że nie będę bawił się w kupowanie zwykłej kasy na parę miesięcy tylko po to aby na nowy rok i tak kupić kasę fiskalną online. Jeden z znajomych z branży polecił mi kasy fiskalne online posnet, według niego kasy tej firmy są bardzo proste w obsłudze, mało awaryjne oraz jeśli już coś jest nie tak z kasą to nie ma problemu z przyjechaniem fachowca, który zajmie się naprawą za darmo.

Po takiej reklamie firmy, nie wahałem się długo, chciałem jak najszybciej zacząć pracę na swoim. Po kilku dniach przyjechał do mnie człowiek z firmy, podłączył kasę fiskalną oraz pokazał jej podstawowe funkcje. Poinformował mnie, gdzie mogę znaleźć więcej informacji na temat dodatkowych funkcji kasy online oraz gdzie dzwonić lub pisać jeśli z kasą byłoby coś nie tak.