Salon Amanda

Praktyczne ławostoły w nowoczesnym stylu

Po dosyć długim namyśle zdecydowaliśmy się przeprowadzić do innego miasta. Mieliśmy spore szczęście, ponieważ dosyć szybko udało nam się znaleźć lokum w dogodnej dla nas lokalizacji. Mieszkanie wymagało jednak odświeżenia. Zdecydowaliśmy się również wymienić część mebli, aby stworzyć sobie takie otoczenie, które jest dopasowane do naszych upodobań estetycznych oraz potrzeb.

Umeblowanie salonu – rozkładany ławostół

nowoczesne ławostoły rozkładaneNa samym początku zabraliśmy się za urządzanie swojego salonu. To w tym pomieszczeniu spędzamy najwięcej czasu, na przykład relaksując się. Uznaliśmy, że rozsądnym rozwiązaniem będzie stworzenie sobie takiego salonu, który równocześnie będzie pokojem gościnnym. Pamiętaliśmy więc o tym podczas wybierania mebli. Oprócz zestawu wypoczynkowego musieliśmy wybrać stół. Zależało nam na jak najbardziej praktycznym rozwiązaniu. Przejrzeliśmy więc nowoczesne ławostoły rozkładane. Takie modele nie tylko bardzo się nam podobają, ale również doskonale wpasowują się do wybranego przez nas stylu. Możliwość rozłożenia blatu sprawia, że taki stół zapewni wygodne miejsce nie tylko dla nas, ale również dla odwiedzających nas gości. Na co dzień jednak mebel ten nie będzie zajmował zbyt dużo miejsca, co jest jego ogromną zaletą. Bardzo cenię sobie takie praktyczne rozwiązania, które pozwalają na oszczędność miejsca. Nasz salon jest dzięki temu bardzo przestronny, a równocześnie zapewnia doskonałą przestrzeń do przyjmowania gości.

Zestaw wypoczynkowy oraz stół stanowią najważniejsze wyposażenie naszego salonu. Rozkładany model ławostołu doskonale się sprawdza. Na co dzień siadamy przy nim we dwójkę, jednak lubimy zapraszać do siebie znajomych czy rodzinę. W prosty sposób możemy w każdej chwili rozłożyć blat, dzięki czemu zyskujemy kilka miejsc dla swoich gości.