Salon Amanda

Prezent w postaci nowoczesnego zegarka

 

Mój ojciec chyba ostatnio przeżywał kolejną młodość. Mama śmiała się, że miał kryzys wieku średniego, ale to wszystko na niego dobrze wpłynęło, ponieważ zaczął się modnie ubierać i wyglądał o wiele lepiej niż kiedyś. Byłam dumna z ojca, że zaczął o siebie tak dbać.

Podarowanie ojcu nowoczesnego zegarka

nowoczesne zegarki z drewnaKiedy zbliżały się urodziny mojego taty to już wiedziałam, że prezent, który mu kupię musi być wyjątkowy. W końcu zmienił się i stawiał na jakość. Na długi czas przed jego urodzinami postanowiłam rozejrzeć się za jakimś fajnym i modnym prezentem. W jednym ze sklepów wpadły mi w oko nowoczesne zegarki z drewna i wyglądały naprawdę bardzo fajnie. Przyjrzałam się bliżej takiemu zegarkowi i zauważyłam, że był świetnie wykonany. Od razu wiedziałam, że ojcu się spodoba taki zegarek i zdecydowałam się go kupić. Od razu zadzwoniłam do mamy, żeby podzielić się z nią swoim pomysłem a ona była zachwycona. Podobno tata widział w telewizji reklamę takich zegarków i był nimi zafascynowany. Miałam tylko nadzieję, że w międzyczasie nie sprawi sobie takiego. Mama obiecała odciągnąć go od tego pomysłu i zrobiła to dość skutecznie. W dniu urodzin taty pojechałam do niego zaraz po śniadaniu. Chciałam z nim spędzić jak najwięcej czasu, bo w końcu to było jego święto. Od razu wręczyłam mu prezent i zaczął go rozpakowywać. Kiedy zobaczył, że w środku był taki drewniany zegarek to bardzo się ucieszył i od razu założył go na rękę. Prezent zdecydowanie mi się udał a tata był zachwycony.

Tata przez cały czas dbał o swój wygląd i każdy już się do tego przyzwyczaił. Normalne stało się, że kupował sobie markowe ubrania i buty. Nawet kupił sobie motocykl, bo jak był młody to dużo jeździł i chciał sobie przypomnieć jak to jest. Miałam bardzo modnego ojca.