Salon Amanda

Profesjonalne stoisko handlowe od producenta

 

Warzywa miałem swoje. Nie były pryskane i bardzo smaczne. Sprzedawałem je na pobliskim targowisku i interes mi szedł każdego dnia coraz lepiej, ponieważ ludzie chętnie do mnie wracali. Warzywa sprzedawałem prosto z samochodu dostawczego, co nie było zbyt wygodne.

Zainwestowanie we własne stoisko handlowe

stoiska handlowe - producentKiedy już porządnie rozkręciłem interes, to postanowiłem zainwestować w profesjonalne stoisko handlowe. Miałem coraz więcej klientów i potrzebowałem więcej warzyw, których już nie mogłem w taki sposób sprzedawać. Byłem rozeznany w branży i wiedziałem kto oferował najlepsze stoiska handlowe – producent, które miałem na myśli działał w moim mieście, co było dla mnie bardzo wygodne, ponieważ nie musiałem nigdzie jeździć. Interesowało mnie profesjonalne stoisko handlowe z zadaszeniem, ponieważ pogoda była różna a ja chciałem się odpowiednio zabezpieczyć. Może i sprzedawałem tylko warzywa na targowisku i nie miałem stanowiska w jakiejś galerii handlowej, co jednak nie przeszkadzało przecież, żebym posiadał profesjonalne stoisko handlowe. Robiłem to dla siebie, ale też dla swoich klientów. Producentowi przedstawiłem swoją sytuację a on wybrał dla mnie stoisko, które idealnie się nadawało. Koszt zakupu takiego stoiska mieścił w granicach moich możliwości finansowych i wiedziałem, że to była dobra inwestycja. Stoisko handlowe było dostępne od ręki i nie musiałem czekać, dlatego zabrałem je od razu. Na targowisku je złożyłem i wystawiłem wszystkie warzywa.

Na stoisku wszystkie warzywa były widoczne i łatwo dostępne. Klienci sami mogli sobie wszystko wybrać i dać mi do zważenia. Wszystkim było łatwiej a pomysł z własnym i profesjonalnym stoiskiem zdecydowanie się sprawdził. Również pozostali sprzedawcy postanowili pójść w moje ślady.