Salon Amanda

Profesjonalny sposób usuwania tatuażu

 

Nie zawsze rzeczywistość może pokrywać się w stu procentach z naszymi oczekiwaniami. Nawet jeżeli jesteśmy ludźmi twardo stąpającymi po ziemi czasami może okazać się, że coś czego byliśmy stuprocentowo pewni, okazało się zupełną odwrotnością naszych planów. Ma to miejsce często w przypadku tatuażów.

Jak usunąć trwale tatuaż?

usuwanie tatuażu w SzczecinieJeszcze przed kilkoma laty każda osoba planująca zrobić sobie tatuaż musiała liczyć się przede wszystkim z tym, że będzie to ozdoba na całe życie. Ewentualnie, gdyby coś poszło nie tak, mogliśmy się udać do lepszego tatuażysty i wówczas zakryć naszą nieudaną dziarę inną robiąc tak zwany cover. Gorzej, kiedy przez nasze zdobienie napotkaliśmy trudności ze znalezieniem pracy ponieważ wówczas musieliśmy się głowić nad tym, w jaki sposób prawidłowo zakrywać nasze tatuaże. Dziś na szczęście nie musimy już martwić się o to, co zrobić, gdy nasz tatuaż bardziej nam wadzi aniżeli jest nam przydatny ponieważ zawsze możemy udać się na usuwanie tatuażu w Szczecinie. Kliniki zajmujące się usuwaniem tatuaży funkcjonują w naszym kraju już od stosunkowo całkiem niedawna, ale w internecie możemy zapoznać się z wieloma pozytywnymi opiniami na ich temat. Przede wszystkim należy pamiętać o tym, aby nie sugerować się bólem całego procesu usuwania tatuażu ponieważ podobnie jak w przypadku jego robienia – jest to kwestia stricte indywidualna. Niektórzy z nas mają mniejszy próg bólu, a niektórzy większy toteż w niektórych przypadkach zabieg może powodować lekki dyskomfort.

Technologia wykorzystywana przy usuwaniu tatuażu jest jednak na tyle zaawansowana, że minimalizuje ryzyko bólu do minimum. Wiązki laserowego światła, które rozbijają na mniejsze cząstki pigment znajdujący się pod naszą skórą, są niezwykle krótkimi „piknięciami”, które mają za zadanie nie tylko nie zadawać nam bólu, ale przede wszystkim nie wywoływać poparzeń.