Salon Amanda

Przekazuję cenne informacje o zabawkach chłopięcych

Postanowiłam założyć bloga jakiś czas temu. Mam małego synka i kiedy on śpi mam trochę czasu żeby sobie popisać. Uwielbiam to robić bo mam sporo fanów, którzy mają podobne problemy czy spostrzeżenia tak jak ja. Młode mamy powinny się wspierać a prowadzać bloga mam właśnie taką możliwość.

Opisuję zabawki dla chłopców

zabawki wader dla chłopcówMój syn jakiś czas temu miał urodziny. generalnie goście pytają się mnie co mogą mojemu synkowi kupić, z czego najbardziej się ucieszy lub co nam się przyda. W tym roku postanowiłam przekazać im, że jestem bardzo zadowolona z  zabawek chłopięcych wader. Firma, która produkuje różne zabawki spełnia wszystkie wymagane normy. Zabawki są bardzo solidne i dostosowane do wieku dziecka. Można na spokojnie z nich korzystać przez wiele lat. Zabawki wader dla chłopców są kolorowe i dopasowane do małych i większych rączek. Zabawki dla mniejszych bobasów nie zawierają małych elementów, które mogłyby być niebezpieczne dla maluszków. Moi goście mnie nie zawiedli. Kupili piękne zabawki dostosowane do wieku mojego synka. Dostał nowa koparkę a także tor wyścigowy dla samochodów no i parking. Synek była zachwycony kiedy rozpakowywał i kiedy mógł się już nowymi zabawkami pobawić. Zdecydowałam się na blogu podzielić moimi uwagami, żeby przekonać wszystkich, ze warto kupować sprawdzone zabawki. Wówczas ma się pewność, że zabawka będzie długo służyć i warto przeznaczyć na nią trochę więcej pieniędzy żeby dłużej dziecku służyła. 

Miałam wiele zapytań o zabawki i starała się wszystkim odpowiedzieć na każde pytanie. Ciesze się, że mój blog jest popularny i śledzi go wiele mamusiek. Musimy się wspierać i przekazywać sobie cenne informacje, które są nam potrzebne. Wszystkie zabawki mają już swoje miejsce w pokoju synka. Dba o nie i chętnie się nimi bawi.