Salon Amanda

Skuteczna naprawa komputerów

W mojej firmie wszyscy pracownicy korzystali z komputerów, dzięki czemu też praca przebiega znacznie sprawniej. Praktycznie każdy z nich, nawet na najniższych stanowiskach musi mieć dostęp do komputera, jednak czasami faktycznie coś się potrafi zepsuć i trzeba oddawać sprzęt do serwisu.

Serwis świadczony przez informatyków

usługi informatyczne katowiceMieliśmy nawet specjalnego pracownika w firmie, który był odpowiedzialny za zamawianie serwisu, jednak zawożenie komputerów do naprawy nie było przyjemne i na pewno komfortowe, zwłaszcza w takich ilościach. Naprawa komputerów i inne usługi informatyczne katowice to w naszym przypadku usługa typu pogotowie komputerowe z dostawą. Dzięki niej zamawiamy jedynie pracownika, którzy przyjeżdża z podstawowym sprzętem do naprawy. Oczywiście musimy wszystko ustalić na samym początku jeszcze podczas rozmowy telefonicznej, aby pracownik mniej więcej wiedział, czego się może spodziewać. Podstawowe informacje typu co sie dzieje z komputerem, czy się włącza, czy się nie włącza są jak najbardziej do ustalenia przez nas, wiec nie było z tym żadnego problemu. Naprawa komputera to w naszym przypadku bardzo szybka usługa. Jeśli chodzi o pogotowie komputerowe, to faktycznie dzwonimy po pracownika serwisu, a ten jeśli może naprawić sprzęt na miejscu to świetnie, jednak czasem musi go zabrać do firmy. Nie ma problemu nawet z zabraniem komputera stacjonarnego, więc tym bardziej jesteśmy zadowoleni z takiej usługi i wiemy, że będziemy stale ją zamawiać jak tylko coś się zepsuje. Naprawa komputerów stacjonarnych oraz laptopów sprawdza się świetnie.

Naprawa nigdy nie trwała dłużej niż kilka dni, a czasami nawet w kilka godzin, jak złożyliśmy specjalne zamówienie w firmie. Firmy zajmujące się naprawianiem sprzętu widać, że bardzo elastycznie podchodzą do każdego z klientów.