Salon Amanda

Skuteczny i bezpieczny dermapen

Kobiety są w stanie wiele wycierpieć w imię piękna, dlatego nic dziwnego, że poddają się bolesnym zabiegom, które mają przywrócić im młodzieńczy wygląd. W ostatnim czasie popularna się stała mezoterapia igłowa z wykorzystaniem dermapenu. 

Gdzie są stosowane urządzenia do nakłuwania skóry? 

dermapenNasza skóra przez całe życie podlega wszelkim zmianom. Jednak po przekroczeniu trzydziestego roku życia, staje się ona coraz mniej elastyczna i odporna na upływający czas. Najpierw obserwujemy na twarzy zmarszczki mimiczne, a potem stają się one trwałymi zagłębieniami, z którymi już niewiele można zrobić. W salonach kosmetycznych stosowane są specjalistyczne zabiegi, które pozwalają na skuteczną walkę z rozstępami, bliznami, przebarwieniami, zagłębieniami na twarzy po trądziku, czy rozszerzonymi porami. Dermapen jest nowoczesnym urządzeniem, które wygląda bardzo niepozornie, a może zdziałać cuda. Posiada on wymienne kartridże z dwunastoma molibdenowymi igłami, których długość można dowolnie regulować od dwóch dziesiątych do nawet dwóch i pół milimetra. Powoduje on powstawanie na skórze mikrouszkodzeń i regularnej strukturze, ponieważ igły wykonują ruchy pulsacyjne w dół. Dzięki temu, skóra zostaje skutecznie pobudzona do wzmożonej produkcji kolagenu i szybkiej regeneracji zmienionego miejsca. Zabieg przy użyciu dermapenu jest wykonywany w miejscowym znieczuleniu i trwa od trzydziestu do pięćdziesięciu minut. W celu osiągnięcia najlepszych efektów, zalecane są od czterech do ośmiu zabiegów w odstępie dwóch tygodni. 

Taką metodę można stosować na twarzy, szyi, dekolcie, brzuchu, plecach, czy nogach. Urządzenie do mezoterapii igłowej jest całkowicie bezpieczne, a igły są sterylnie czyste, więc nie ma obawy przed niepożądanymi skutkami. Cena zabiegu zależy od miejsca nakłuwania i ilości zabiegów.