Salon Amanda

Specjalistyczny kurs angielskiego dla każdego

Kiedy skończyłam studia, stwierdziłam, że muszę wyjechać za granicę. Ukończyłam dziennikarstwo i byłam z siebie bardzo dumna. Było to moje pierwsze marzenie. Moje drugie marzenie, to z kolei praca za granicą w jakiejś gazecie, czy w radio. Chciałam spróbować swoich sił poza granicami naszego kraju. Jednak wiedziałam, że moja znajomość języka angielskiego nie jest wystarczająca, do podjęcia takiej pracy.

Fachowe zajęcia z nauki angielskiego

specjalistyczny kurs języka angielskiego w bydgoszczyNie zwlekałam i zapisałam się jak najszybciej na specjalistyczny kurs języka angielskiego w bydgoszczy, ponieważ tylko w ten sposób mogłam spełnić marzenie. Musiałam opanować język do perfekcji, żeby stał się moim drugim podstawowym językiem. Chciałam nawet myśleć po angielsku i sprawić, żeby żadne słówko nie było dla mnie problemem. Dlatego zapisałam się na kurs, w którym poziom zaawansowania jest bardzo wysoki. Wiedziałam, że będę miała tam dużo pracy przed sobą, jednak byłam pełna sił i zaangażowania. To była moja jedyna szansa, żeby osiągnąć mój cel. Chodziłam na zajęcia 3 razy w tygodniu. Trwały po około dwie godziny, czasami zostawaliśmy dłużej, jak czegoś nie rozumieliśmy. Nauczyciele, to byli angielscy lektorzy, którzy mówili do nas głównie po angielsku. Polski znali bardzo słabo i z jednej strony to bardzo dobrze. Mogliśmy osłuchać się idealnego akcentu. Gdy nie znaliśmy jakiegoś słowa, nie tłumaczyli nam go wprost, tylko opisywali, co ono znaczy. Wtedy było o wiele łatwiej to zrozumieć i zapamiętać.

Nie spodziewałam się, że nauka angielskiego na takim poziomie nie będzie mik sprawiała dużego problemu. Chłonęłam wiedzę jak gąbka, dobrze się tam czułam i starałam się powtarzać każdy materiał dwa razy, w domu. Dostaliśmy specjalne ćwiczenia i zeszyty, by móc się dodatkowo z nich uczyć.