Salon Amanda

Sprzedaż obrazów drukowanych na płótnie

Zarządzanie tak ogromnym sklepem jak mój wcale nie było takie proste. Wiele produktów, różni dostawcy no i pracownicy. Miałam wiele na głowie, ale starałam się radzić sobie jak najlepiej. W końcu był to mój biznes, dzięki któremu się utrzymywałam. Na brak pieniędzy narzekać nie mogłam.

Nieduży koszt zakupu obrazu drukowanego na płótnie

obrazy drukowane na płótnie kwiatyW sklepie oferowałam przede wszystkim wyposażenie wnętrz. Dostępne u mnie były lampy, dywany, sztuczne kwiaty czy obrusy. Jeden z moich najlepszych pracowników zgłosił się do mnie w poniedziałek tuż po odprawie. Byłam zaskoczona, że chciał rozmawiać, ale też zaciekawiona. Powiedział mi, że jego ojciec pracuje w firmie, która produkuje obrazy drukowane na płótnie kwiaty są głównym tematem takich obrazów. Dodał też, że klienci wielokrotnie pytali go o możliwość nabycia obrazu w sklepie, ale niestety żadnych nie miałam w ofercie. Poprosiłam więc tego pracownika, żeby skontaktował mnie ze swoim ojcem, gdyż uznałam, że sprzedaż obrazów drukowanych na płótnie była świetnym pomysłem. Spotkanie nastąpiło bardzo szybko, ponieważ już następnego dnia ojciec mojego pracownika przyjął mnie w swojej firmie. Pokazał mi w jaki sposób powstawał nadruk na płótnie i jak przebiegał cały proces powstawania obrazu. Nadruk był bardzo profesjonalny a obrazy były piękne. Zdecydowałam się sprzedawać te obrazy w swoim sklepie i od razu zamówiłam ich kilkadziesiąt. Zapłaciłam za wszystko rozsądną cenę i liczyłam na spore zyski ze sprzedaży.

Obrazy sprzedawały się jak świeże bułeczki a ich cena była dość niska. Dlatego klienci decydowali się na zakupy. Unikałam produktów, które były drogie, ponieważ znałam swoich klientów i wiedziałam też, że nikt nie lubił przepłacać. Dlatego tak świetnie utrzymywałam się w tej branży.