Salon Amanda

Szlifierka do powierzchni płaskich i zaokrąglonych

Każdy komu zależy na profesjonalnym szlifowaniu, powinien postawić na równie profesjonalne urządzenie. Do takich należy z pewnością szlifierka marki Festool. Jest to marka, która cieszy się w Polsce dużą popularnością wśród klientów, jest chętnie wybierana.

Suw szlifujący znajdujący się w szlifierce Festool

ets 150 3 eqSzlifierka tej marki idealnie nadaje się do prac międzyoperacyjnych, ale nie tylko. Z jej pomocą można szlifować bez żadnych problemów zarówno powierzchnie płaskie jak i zaokrąglone. Wbrew pozorom to bardzo ważne, ponieważ niektóre szlifierki dostępne na polskim rynku nadają się tylko do szlifowania powierzchni płaskich. Szlifierka marki Festool jest w stanie zapewnić perfekcyjnie gładką powierzchnię. W szlifierkę został wbudowany specjalny suw szlifujący. Ma on rozmiar 3mm. Zaletą tej szlifierki jest również to, że posiada ergonomiczny kształt. Praca z takim urządzeniem jak ets 150 3 eq to prawdziwa przyjemność. Warto zwrócić uwagę na to, że szlifierka Festool nadaje się nawet do długotrwałych działań. Dlatego kupowana jest nie tylko do domowych garażów, ale również warsztatów, zakładów przemysłowych i innych. Jest to urządzenie, które dopasowuje się do pracy w trudnych warunkach, z dużym obciążeniem. Na pewno warto zainwestować w taką szlifierkę, która będzie cechować się długą żywotnością i nie będzie trzeba wymieniać jej po kilku miesiącach użytkowania.

Poza tym wiele sklepów stacjonarnych i internetowych z narzędziami oferuje okresy gwarancyjne na urządzenie, które trwają nawet kilka lat. Dlatego tym bardziej warto postawić na ten produkt. Cena za szlifierkę marki Festool nie jest wygórowana i odpowiada jej wysokiej jakości. Wynosi ona około 1000 zł. Jest to jednak inwestycja na długie lata, która zapewnia niezawodne działanie szlifierki do wielu zadań specjalnych.