Salon Amanda

Sztukateria gipsowa do nowoczesnych wnętrz w Gdyni

 

Gdynia to nie tylko morze i port, to także wspaniała architektura z okresu przedwojennego modernizmu. Dziś miasto rozwija się intensywnie i powstają strzeliste wieżowce w nowoczesnym stylu. By nadać współczesnym wnętrzom ciekawy charakter, warto sięgnąć p sprawdzone rozwiązania, do których należy sztukateria gipsowa, stosowana w wystroju wnętrz.

Dekoracje wnętrz z użyciem sztukaterii gipsowej

sztukateria gipsowa GdyniaUrządzając biuro, gabinet, sklep lub mieszkanie, nie zapominajmy o detalach. Ściany i sufity zyskają niepowtarzalny, oryginalny charakter, jeśli umieści się na nich elementy gotowej sztukaterii gipsowej. Najpopularniejsze detale to rozety montowane pod sufitem, jako oprawa lamp i oświetlenia. Obok tradycyjnych rozet, coraz częściej pojawiają się geometryczne, abstrakcyjne wzory, które świetnie sprawdzą się w mieszkaniach na terenie Gdyni. Jeśli interesuje nas sztukateria gipsowa Gdynia jest bez wątpienia najlepszym miejscem, w którym wykorzystamy jej walory estetyczne. W postmodernistycznych wnętrzach sprawdzą się listwy przysufitowe, dekoracje plafonów i ścian. Z gipsowej sztukaterii można wykonać obramienia drzwi wewnętrznych, dekoracje ścienne, np. ramy obrazów czy luster. Sztukateria jest łatwa w montażu i barwiona w masie, co oznacza, że nie wymaga powtórnego malowania. Idealnie wtapia się w otoczenie, nadając mu ciekawy wygląd. Bogaty wybór wzorów daje nieskończone możliwości aranżacji z pomocą sztukaterii.

Wybór sztukaterii gipsowej do biur i mieszkań, podyktowany jest względami estetycznymi. Nawet najprostsze elementy sztukaterii, potrafią odmienić wnętrze i nadać mu indywidualny charakter. Ceny sztukaterii są niewygórowane, więc warto zapoznać się z wzornikami i wybrać odpowiednie motywy dekoracyjne do biura lub mieszkania w Gdyni.