Salon Amanda

Udałem się do dobrego biura po projekt

Posiadałem masę pieniędzy, którą chciałem przeznaczyć na własny dom. Nie interesował mnie żaden stojący dom, ponieważ musiałem mieć coś postawionego od podstaw. Miałem tylko pieniądze i zero pomysłów. Wiedziałem tylko, że dom musi być wyjątkowy.

Wizyta w biurze projektów

biuro projektów WrocławZnajomy z pracy widząc jak się głowie nad tym tematem polecił mi jakieś dobre biuro projektów Wrocław i zapewnił mnie jednocześnie, że tam wykonują najlepsze projekty i na pewno mi pomogą. Zastanawiałem się nad tym czy udać się do tego biura po projekt, ale przecież sam nie miałem ani pomysłów ani znajomości i właściwie to było jedyne wyjście. Nie dzwoniłem wcześniej, tylko zaraz po pracy tam pojechałem. W biurze było kilka osób, które wykonywały jakieś projekty. Panowała tam dość przyjazna atmosfera a każdy był zapracowany. Podszedł do mnie jakiś starszy facet. Od razu wiedziałem, że jest właścicielem tego biura projektowego. Zaprosił mnie do swojego gabinetu a ja wyjaśniłem mu w jakiej sprawie przyszedłem. Facet miał jakiś zmysł, ponieważ na podstawie kilku informacji wiedział doskonale czego mi trzeba. Pokazał mi jeden gotowy projekt, który mi się bardzo spodobał. Nie miałem jednak tak dużego terenu i facet zapewnił mnie, że wykona coś specjalnie dla mnie. Wyszedłem stamtąd na prawdę zadowolony i pełny nadziei. Otrzymam projekt swojego wymarzonego domu. Dobrze, ze znajomy polecił mi to biuro, ponieważ pewnie nadal bym się tylko zastanawiał co zrobić a nie robiłbym tak na prawdę nic. W końcu coś ruszyło w temacie domu.

Projekt, który dostałem był doskonały i od razu zdecydowałem się na budowę domu. Teren, który kupiłem był blisko lasu co jeszcze bardziej mi się podobało. Wiem, że pieniądze dobrze ulokowałem i będę zadowolony z tego na bardzo długie lata.