Salon Amanda

Udział w psychoterapii

 

Odkąd zaczęłam pracować na nowym stanowisku, nie wiem co się ze mną dzieje. Jedno jest pewne – nic dobrego. Ciągle żyję w wielkim stresie, trzęsą mi się ręce i mam zawroty głowy. Byle co doprowadza mnie do płaczu i histerii. Powiedziałam: stop, kiedy nic mnie już nie cieszyło, a wyjście do pracy było jednym, wielkim wyzwaniem. Poszukałam więc specjalisty, który pomoże mi się uporać z problemami.

Zajęcia psychoterapeutyczne w Łodzi

psychoterapia ŁódźWiedziałam jedno: jeśli sama nie zacznę szukać pomocy, nikt tego za mnie nie zrobi. Przystąpiłam do działania. Obiecałam sobie, że muszę za wszelką cenę wydostać się z tego stanu, w którym się znalazłam. Praca to nie wszystko,mam dla kogo żyć. Z tymi słowami na ustach poszukałam ogłoszenia: psychoterapia Łódź i umówiłam się na pierwszy wolny termin. Psychoterapeutą okazał się miły człowiek w średnim wieku, od razu wzbudził we mnie zaufanie. Przez kilka tygodni opowiadałam mu o sobie, swojej pracy i problemach, które wydały mi się wówczas nie do pokonania. Po jakimś czasie okazało się, że widać przysłowiowe światełko w tunelu. Zaczęłam całkiem inaczej postrzegać świat, stałam się bardziej spokojna i opanowana. Już nie targały mną negatywne emocje. Dziś mogę śmiało powiedzieć, że psychoterapia uratowała mnie od całkowitej porażki na polu zawodowym i osobistym. Już po kilku sesjach wyciszyłam się i za radą terapeuty – skupiłam na swoich mocnych stronach. Zaczęłam rozwijać swoje pasje. A pomyśleć, że jeszcze niedawno byłam cieniem samej siebie!

Dziś jestem o krok od zmiany dotychczasowego życia. Dzięki sesjom uwierzyłam w siebie i w swoje możliwości. Nie ma się czego bać, tylko chwytać życie mocno w obie ręce i działać! Gorąco polecam każdej osobie z podobnymi problemami, skorzystanie z pomocy specjalisty. Można tylko zyskać – kto wie, czy nie nowe, lepsze życie?