Salon Amanda

Wakacje w Grecji były udane

Ostatnio miałam sporo pracy. Kilka bardzo ważnych projektów. Sporo mnie to kosztowało stresów i nerwów ale uwielbiam moją prace i nowe projekty mnie motywują. Poza tym wiedziałam, że moja szefowa chce mnie awansować i dlatego zleca mi takie trudne projekty. Kiedy wszystko udało mi się zorganizować szefowa zaproponowała mi urlop. Mogłam wziąć kilka dni wolnego i postanowiłam z narzeczonym wyjechać za granicę. 

Zdecydowaliśmy się na wyjazd do Grecji

wakacje last minute grecjaNa początku nie wiedzieliśmy gdzie mamy jechać więc udaliśmy się do biura podróży. Trafiliśmy na miłą panią, która zaproponowała nam kilka kierunków. Mieliśmy ograniczony budżet i koniecznie zależało nam na pięknej pogodzie. W wakacje sporo pracowaliśmy więc tylko w weekendy korzystaliśmy ze słońca. Dzięki tym wakacjom chcieliśmy trochę nadrobić i nacieszyć się słońcem, pięknymi widokami i plażą. Wakacje last minute Grecja, które wybraliśmy nie kosztowały nas dużo. Wyjazd był organizowany przez dobre biuro więc mieliśmy pewność, że wszystko będzie dobrze zorganizowane. Grecja nas urzekła. Widoki były piękne, pogoda każdego dnia idealna. Leniuchowaliśmy od rana do nocy. Sporo czasu spędzaliśmy na plaży. Woda była ciepła a jedzenie przepyszne. Hotel, w którym spaliśmy był ładnie urządzony więc na prawdę nasze wakacje były bardzo udane. Nasz wyjazd trwał siedem dni ale wystarczyło to żeby odpocząć i skorzystać z pogody.

Do Polski wróciliśmy opaleni i z pięknymi wspomnieniami i zdjęciami. Na pewno jeszcze nie raz do Grecji wrócimy. Mieszkańcy zrobili na nas także dobre wrażenie. Byli uprzejmi i miło nam się z nimi rozmawiało. Pierwszy raz korzystaliśmy z wakacji last minute. Kiedyś myślałam, że wakacje organizowane w ostatniej chwili nie będą już takie udane ale jednak się myliłam i warto korzystać z tej formy.