Salon Amanda

Wesele organizowane przez specjalistę

 

Zarówno jak, jak i moja ukochana jesteśmy ludźmi biznesu. Jakiś czas temu założyliśmy wspólną firmę, której bardzo się poświęcamy. Odbija się to nieco na naszym wolnym czasie, którego praktycznie nie mamy. Jako że jakiś rok temu oświadczyłem się swojej Magdzie, stwierdziliśmy, że w przygotowywaniu wesela pomoże nam specjalna firma. My nie mieliśmy na to czasu.

Fachowiec od zorganizowania wesela

organizowanie wesel krakówPosiadanie własnej firmy wiąże się z ogromną odpowiedzialnością. Wspólnie z narzeczoną prowadzimy biuro projektowe. Jesteśmy odpowiedzialni zarówno za losy naszych klientów, jak i za swoje. Dlaczego? Musimy trzymać się terminów, by zwyczajnie mieć pieniądze na życie. Na razie udaje nam się to bardzo dobrze. Jesteśmy zadowoleni z tego, jakie projekty wykonujemy i jakich klientów mamy. Wiąże się to jednak z tym, że jesteśmy i w dalszym ciągu musimy być oddani firmie. Nieco kuleje na tym nasze życie prywatne, ale obydwoje z narzeczoną wiemy, że wszystko to po to, by przyszłość rysowała nam się w świetlanych barwach. Dlatego też kwestię naszej wielkiej uroczystości postanowiliśmy oddać w ręce firmy, której domeną jest organizowanie wesel Kraków to bardzo duże miasto, w związku z czym nie mogliśmy narzekać na ilość takowych przedsiębiorstw. W swoim wyborze kierowaliśmy się głównie relacjami z poprzednich uroczystości weselnych zorganizowanych przez tę firmę. Bardzo przypadły nam one do gustu, więc nie czekając dłużej, skontaktowaliśmy się z tą firmą.

Swojej decyzji nie żałujemy ani trochę. Przygotowania do naszego ślubu i wesela idą pełną parą, a agencja ślubna podsuwa nam same świetne pomysły. Ani trochę nie martwimy się, że uroczystość nie będzie dopięta na ostatni guzik. Wszystko jest pod kontrolą zarówno naszą, jak i sztabu fachowców.