Salon Amanda

Wizyta u blacharza samochodowego

 

Każdemu mogą przydarzyć się niespodziewane wypadki, które nie zawsze są miłe. Coś nam nagle wypadnie i trzeba zmienić wszystkie plany, ktoś się spóźnia na umówione spotkanie, czy w pracy nam coś nie wyjdzie. Mi się ostatnio niestety przydarzyła stłuczka samochodowa i musiałam oddać auto do blacharza, żeby się nim zajął.

Blacharz naprawił karoserię auta

blacharz samochodowy bydgoszczWracałam właśnie z pracy kiedy drogę zajechał mi inny kierowca. Ja jechałam z jego prawej strony, więc oczywiście miałam pierwszeństwo, poza tym on jechał zbyt szybko. Na szczęście po kolizji nie uciekł z miejsca wypadku tylko się zatrzymał, więc mogliśmy pogadać. Dogadaliśmy się w kwestii naprawy i mogłam zostawić swoje auto w serwisie. Na miejscu obsługiwał mnie blacharz samochodowy bydgoszcz. Obejrzał dokładnie mój samochód, oszacował straty i powiedział, że przy tym uszkodzeniu to przynajmniej półtora tygodnia będzie się nim zajmował. W serwisie zaoferowali mi auto zastępcze, więc nie bałam się o dojazdy do pracy. Blacharz część samochodu mógł wyklepać (głównie boki i nadkola), jednak przedni zderzak wymagał całkowitej wymiany. Trzeba było zamówić części u autoryzowanego sprzedawcy. Potem zostanie wszystko ładnie polakierowane, a lampy samochodowe wymienione. Najważniejsza jednak była blacha, bo to w końcu taka oprawa samochodu. Sądząc po wyglądzie auta myślałam, że naprawa będzie dłuższa i bardziej pracochłonna, ale to w końcu blacharz jest ekspertem i wie co robi. Skoro mówi, że nie będzie problemu z blacharką to ja mu ufam.

Cieszę się, że wszystko dobrze się skończyło, a moje auto wygląda teraz tak samo dobrze jak przed wypadkiem. Blacharz bardzo się postarał i nie było śladu stłuczki. Jeśli ktoś z moich znajomych czy rodziny miałby wypadek samochodowy i szukałby dobrego blacharza to na pewno mogę polecić im mojego specjalistę.