Salon Amanda

Wnętrze restauracji w stylu prowansalskim

Marzeniem mojej mamy było od lat prowadzenie własnej restauracji. Wspominała o tym niejednokrotnie podczas pieczenia ciast na rodzinne uroczystości, w które naprawdę mocno się angażowała. Jednakże mamie się nie przelewało, dlatego nie mogła sobie nigdy pozwolić na własny biznes.

Zaprojektowanie prowansalskiej restauracji

stylowe projektowanie wnętrz restauracjiGdy wyszłam za Jędrzeja, który miał własną firmę i był napraaaaawdę bogaty, wiedziałam, że spełnię marzenie mamy. Jędrzej zgodził się na to bez wahania – kupiliśmy dla mojej mamy restaurację. Pozwoliliśmy jej zadbać o wszystkie kwestie, a więc także o dobór wyposażenia. Chcieliśmy i mama także, aby ta restauracja była jedyna w swoim rodzaju, dlatego zdecydowaliśmy się na profesjonalną usługę, jaką jest stylowe projektowanie wnętrz restauracji. Nie chcieliśmy, aby nasz obiekt wyglądał jak jeden z tuzina innych z katalogu – miał być wyjątkowy! Mama wymarzyła sobie restaurację w stylu prowansalskim, takim nieco wiejskim, a przy tym romantycznym – uważała, że ma to swój klimat. Jędrzej zgadzał się z nią, ja byłam już wtedy nowoczesną kobietą, dlatego miałam inne zdanie, ale nie zamierzałam psuć marzenia mamy. Stanęło na tym, że wnętrze restauracji zostanie zaprojektowane w stylu prowansalskim. Głównym materiałem miało być drewno, które sprawia, że każde wnętrze wydaje się być bardziej przytulne niż w przypadku stosowania innych materiałów. W dodatku drewno dobrze komponuje się z koronkami, lnianymi obrusami i innymi dodatkami tego typu.

Dzięki profesjonalnej usłudze projektowania wnętrz restauracji, udało nam się stworzyć obiekt, który posiada naprawdę wyjątkowy, sielankowy klimat! Mama była zachwycona – i ja także musiałam przyznać, że był to dobry pomysł. Mama została szefem w tej pięknej prowansalskiej restauracji, zatrudniliśmy też kilkunastu pracowników. Biznes się kręcił.