Salon Amanda

Wybór obrazu w ramie na ścianie

Każdy z nas lubi mieć coś powieszone na ścianach. Ja jestem z tych osób, które wolą nie mieć pustych ścian. Na niektórych mam powieszone kwiaty, a na innych obrazy czy zdjęcia członków mojej rodziny. W salonie na przykład mam powieszony na ścianie telewizor, dzięki temu mam zaoszczędzone miejsce na półce. Myślę, że w większości jak mamy coś powiesić na ścianie to jest to obraz.

Obraz przedstawiający krajobraz

obraz w ramie na ścianęJa uwielbiam wieszać na ściany obrazy przedstawiające jakieś krajobrazy, ale też mam takie, które przedstawiają abstrakcję lub portrety. W zależności co mi wpadnie w oko, to kupuję to. Ale zawsze staram się kupować obrazy od miejscowych artystów, ponieważ obrazy te mają duszę i człowiek patrząc na nie nabiera takiej energii, czasem nieraz rozumie się co czuł artysta malując dany obraz. Ale trzeba trochę się znać na technice malarskiej, by wiedzieć jakim stylem było obraz malowany. W sklepach czy w internecie też kupimy obrazy, ale mogą one nie do końca wszystkim pasowa. Fakt są bardzo ładne i dobrze będą wyglądać na ścianie. Ale ja wole jak ktoś mi obraz namaluję niż jak obraz jest wydrukowany. Niedaleko mojego miasta jest małe miasteczko, w którym tworzy miejscowy artysta wykonuje on różne dzieła ręczne, ale też maluję i to właśnie od niego kupuję co jakiś czas obraz. Jeden obraz w ramie na ścianę ma od niego. Jest on dość sporej wielkości, ale to dobrze gdyż miło jest na niego popatrzeć. Uspokaja mnie. Przedstawia piękny krajobraz, na którym jest jezioro, drzewa, zwierzęta i piękne słońce. W sumie został uchwycony zachód słońca. Obraz ten nie przedstawia fikcji, malarz ten maluje to co widzi na własne oczy. Dlatego kupuję od niego obrazy. Cena tych obrazów nie jest zbyt wygórowana.

Ja lubię mieć powieszone coś na ścianach. W głównej mierze są to obrazy, które kupuję od lokalnego artysty. Maluję on piękne obrazy, które później umieszcza w ramach, które sam wykona. Tworzy on obrazy o różnej wielkości. W sumie kupiłam od niego z pięć obrazów i jak oś mi jeszcze wpadnie w oko to jeszcze zapewne jakiś kupię obraz.