Salon Amanda

Wydarzenie firmowe ze stoiskiem degustacyjnym

Zapoznanie klientów z cechami produktu automatycznie przekłada się na znacznie większe zainteresowanie zakupem. Kiedy tylko jest okazja, warto promować wyroby pod kątem ich walorów i zastosowania. W przypadku produktów spożywczych duże możliwości stwarzają degustacje podczas wydarzeń branżowych.

Zastosowanie stoisk degustacyjnych podczas eventów firmowych

stoisko degustacyjneNowoczesne i funkcjonalne stoisko degustacyjne to nieograniczone możliwości atrakcyjnego zaprezentowania produktów. Wiele zależy też od samej pomysłowości osób przygotowujących stoisko. Często dużą rolę odgrywa sposób wyeksponowania produktu, w krótkiej chwili zyskując przychylność dużej grupy odbiorców. Różnego rodzaju stoiska degustacyjne mają właśnie pomagać w takim promocyjnym działaniu. Możliwość bezpośredniego kontaktu z produktem za pomocą zmysłu smaku czy zapachu powodują niejednokrotnie natychmiastowe decyzje zakupowe. Stoiska degustacyjne są bardzo wygodnie i trwałe w wielokrotnym użytkowaniu. Zapewniają nie tylko atrakcyjny i estetyczny wygląd, ale również komfort w zakresie montażu i demontażu. Spakowane, bez problemu nadają się do transportowania w różne miejsca. Konstrukcja takiego stoiska jest lekka i poręczna, ale zarazem wytrzymała. Zbudowana z profili aluminiowych zapewnia stabilność przy wykorzystywaniu podczas różnego rodzaju wydarzeń firmowych. Najczęściej spotykane stoiska degustacyjne zbudowane są z kilku ścianek, wyposażonych w pulpit i wbudowaną półkę wewnętrzną. Front konstrukcji ozdobiony jest grafiką prezentującą w jakiś sposób działalność firmy.

Warto inwestować czas oraz środki finansowe w skuteczną i atrakcyjną formę promocji i reklamy. Spotkania, podczas których wykorzystywane są stoiska do degustacji stwarzają również możliwość nawiązania bezpośredniej relacji z klientem, odpowiedzi na rozmaite zapytania i wątpliwości.