Salon Amanda

Wygodne i zdrowe poduszki

Mój syn skończył niedawno dwa lata. Myślałam, że dużo szybciej przestanie spać w dzień. Jednak do tej pory śpi regularnie i widać, że jest to mu jeszcze potrzebne. Gdziekolwiek jesteśmy on musi się po prostu położyć choćby nawet bawił się najlepiej.

Wysokiej jakości poduszki dla dzieci

wygodne poduszki dla przedszkolakaOstatnio doszłam do wniosku, że kupię mu też taki mały zestaw składający się z poduszki i kocyka, który będziemy mogli zabierać wszędzie z sobą. Jednak jest to dla mnie kłopotliwe gdy muszę prosić kogoś na przykład o poduszkę gdy jestem z synem u znajomych. Zresztą wolę żeby spał on na swoich rzeczach. Zaczęłam więc szukać gdzie coś takiego mogłabym dostać. I wtedy przypomniało mi się, że są przecież wygodne poduszki dla przedszkolaka, które byłyby chyba najlepszym rozwiązaniem. Zresztą syn za niecały rok ma też iść do przedszkola i wtedy na pewno też się przydadzą. Znalazłam szybko sklep online, w którym było wszystko to czego szukałam. Były tam właśnie tego typu różne poduszki a także miękkie kocyki. Zamówiłam dla niego niebieski zestaw z samochodami. Wiedziałam, że gdy go zobaczy to bardzo mu się spodoba bo od jakiegoś czasu uwielbia samochody i najchętniej bawiłby się tylko nimi. Zestaw ten nie był drogi. Przyznam szczerze, że pewnie nawet gdyby cena była wyższa to także bym go kupiła. Przeczytałam bowiem, że rzeczy te zostały wykonane z najlepszej jakości materiałów. A dla mnie takie sprawy są bardzo istotne. Gdy dostałam po kilku dniach przesyłkę najpierw wszystko dokładnie obejrzałam.

Poduszka była bardzo miękka i do tego wyglądała ładnie. Było to coś takiego co na pewno przypadnie do gustu każdego dziecka. Syn gdy to zobaczył był zachwycony. Teraz gdy wychodzimy gdzieś w porze jego drzemki to oczywiście zabieram z sobą poduszkę i kocyk dla niego.