Salon Amanda

Wyjazd rodzinny na Mazury

Każdego roku decydujemy się na wyjazd rodzinny na wycieczkę czy też na wspólne spędzanie czasu. Jedni jadą nad morze, drudzy w góry, a inni wybierają Mazury. Mazury są bardzo dobrym miejscem, ponieważ możemy tam odpocząć nad spokojnym jeziorem, mamy do dyspozycji jachty, możemy żeglować na łodzi nawet kilka dni, jak również w okresach wakacyjnych korzystać plaż, kąpać się do woli czy też opalać.

Co oferują Mazury?

hotel mazuryNa Mazury wybierają się zarówno osoby indywidualne, które wyjeżdżają z rodziną na wakacje, jak również przedsiębiorcy którzy chcą zorganizować spotkanie integracyjne dla swoich pracowników. Na Mazurach mamy do dyspozycji wiele hoteli, w których będziemy mogli wynająć nocleg, w których będziemy mogli zorganizować imprezę integracyjną dla naszych pracowników, jak  również huczne wesele. Hotel Mazury oferuje do naszej dyspozycji różnego rodzaju salę gdzie możemy zorganizować świetną imprezę, mamy tam do swojej dyspozycji zarówno sale na kilkanaście osób, na kilkadziesiąt osób, a nawet kilkaset dla bardzo dużych grup ludzi. Jest to Idealne miejsce zarówno na konferencję, kiedy jesteśmy przedsiębiorcami i chcemy wynająć dobre pomieszczenie, jak również jest to bardzo dobre miejsce na zorganizowanie wesela, gdyż możemy bawić się zarówno pod dachem, jak również w okresach letnich wyjść również na powietrze i świętować również na dworze.

W pokojach mamy do swojej dyspozycji telewizję, prywatną łazienkę, bezprzewodowy Internet WiFi oraz wygodne łóżka. Możemy wynająć zarówno pokoje jednoosobowe jak również dwuosobowe, czy nawet na kilka osób, kiedy decydujemy się na wspólny wyjazd rodzinny. Ceny nie są zbyt wygórowane i z pewnością będzie stać każdego kto tylko będzie chciał wybrać się na Mazury na wakacje, aby odpocząć.