Salon Amanda

Wykonanie grawerunku laserowego na długopisie

Niedawno mój przełożony odchodził na emeryturę. Przez kilka lat naszej współpracy dał się poznać jako człowiek szczery, pracowity i wyrozumiały. Dlatego też wraz z koleżankami postanowiłyśmy podarować mu personalizowany prezent. Wybór padł na długopis z laserowym grawerunkiem.

Pomysł na prezent: długopis grawerowany laserowo

długopisy grawerowane laseremDługo nie mogłyśmy zdecydować się na to, jaki prezent podarujemy przełożonemu. Większość propozycji była zbyt banana jak na tak poważną osobę i tak wyjątkową okazję lub zbyt osobista jak na nasze, wyłącznie zawodowe kontakty. Któregoś dnia jedną z koleżanek olśniło – przecież długopisy grawerowane laserem są idealnym prezentem na takie okazje, jak przejście na emeryturę! Szybko zdecydowałyśmy się wybrać na zakupy i w dobrym sklepie papierniczym kupiłyśmy elegancki długopis. Wybór padł na długopis z obudową w kolorze grafitu, który był zapakowany w poręczne pudełko. Następnie udałyśmy się do firmy, która kiedyś robiła materiały promocyjne na jedno z firmowych wydarzeń i poprosiłyśmy o grawer. Tu niestety pojawił się pewien problem, bo wielkość długopisu znacznie ograniczyła długość tekstu możliwego do wygrawerowania. Nie wiedziałyśmy zupełnie, jak zmieścić naszą wdzięczność do przełożonego w zaledwie kilku znakach. Po dość długiej dyskusji doszłyśmy do wniosku, że napiszemy tam po prostu „Dziewczyny – Szefowi”. Tak przecież zwracaliśmy się do siebie w pracy. Do długopisu dołączyłyśmy kwiaty, ulubione czekoladki przełożonego i kartkę, na której napisałyśmy dłuższe życzenia.

Nasz przełożony był zachwycony prezentem. Stwierdził, że podarowany mu przez nas długopis z laserowym grawerem będzie mu na emeryturze przypominał o naszym zgranym zespole. Na koniec zaprosił wszystkich na pożegnalny obiad. Wszystkie mamy nadzieję, że jego następca będzie podobnym człowiekiem!