Salon Amanda

Wynajęcie firmy sprzątającej do hotelu

Jeszcze kilka lat temu nie uwierzyłbym, gdyby ktoś powiedział mi, że będę właścicielem najchętniej odwiedzanego hotelu we Wrocławiu. Kiedy zaczynałem, to nie szło mi najlepiej a konkurencja była dość spora. Z biegiem lat jednak wszystko się zmieniło i to na lepsze.

Hotel współpracujący z firmą sprzątającą

firma sprzatajaca wroclawW hotelu od roku odbywały się spotkania konferencyjne, co miało również wpływ na sytuację, gdyż pojawiało się jeszcze więcej gości. W hotelu sprzątali ludzie, których zatrudniłem na początku, jednak nie dawali sobie rady przez nadmiar innych jeszcze obowiązków. Dlatego właśnie potrzebna była mi do pomocy profesjonalna firma sprzatajaca Wroclaw był miastem, gdzie takich firm nie brakowało, dlatego mogłem spokojnie się rozejrzeć. Wszystko załatwiłem na własną rękę i nie prosiłem nikogo o opinie, ponieważ potrafiłem wyłapać, czy warto było z daną firmą współpracować. Zaprosiłem przedstawiciela do swojego hotelu, żeby mógł ocenić czy jego firma poradzi sobie z ilością porządków i to miało również na celu ustalenie kosztów związanych z usługą sprzątania. Rozmawiałem z tym człowiekiem dwie godziny i w tym czasie wszystko udało się ustalić. Hotel musiał być sprzątany każdego dnia, ponieważ przez cały czas we wszystkich pomieszczeniach musiał panować porządek. Usługa nie była tania, ale jak się dość szybko okazało, bardzo profesjonalna. Każdego dnia wszędzie panował porządek a ludzie, którzy to wykonywali, bardzo się starali wywiązać ze swoich obowiązków.

Z firmą sprzątającą współpracowałem na stałe, ponieważ nie miałem żadnych zastrzeżeń. Goście zawsze byli zadowoleni z panującego w hotelu i ich pokojach porządku. Ceniłem profesjonalizm, ponieważ sam taki byłem i to stanowiło dla mnie rzecz najistotniejszą we współpracy z innymi.