Salon Amanda

Wynajęcie zwyżki pomogło spełnić marzenia dzieci

Od wielu lat jestem szczęśliwym mężem i od niedawna ojcem. Pierwsza córka, Małgosia, urodziła się rok po naszym ślubie. Dwa lata później na świat przyszedł Jaś. Może wydawać Wam się śmieszne połączenie tych dwóch imion, bo pisano bajki o Jasiu i Małgosi. Jako, że oboje jesteśmy z wykształcenia pedagogami, podjęliśmy świadomą decyzję.

W stolicy łatwo znaleźć zwyżkę do wynajęcia

zwyżka do wynajęcia w warszawieTeraz, kiedy dzieci podrosły, oboje wpadliśmy na pomysł, aby zbudować im domek na drzewie. Oczywiście podstawą było zadbanie o ich bezpieczeństwo. Na szczęście w naszym ogrodzie stoi wieloletni orzech, który doskonale nadał się do tego zadania. Pozostało tylko czekać, aż zwyżka do wynajęcia w Warszawie była wolna. Budując domek na drzewie chcieliśmy, aby było to również dla nas ciekawe wyzwanie. Dlatego też zdobycie takiego sprzętu było ku temu pierwszym krokiem. W końcu przyszedł czas na rozpoczęcie budowy. Zakupiliśmy niezbędne narzędzia do pracy: deski, gwoździe, grube belki podłogowe i młotek. Część prac wykonaliśmy prędzej, aby zwyżka posłużyła tylko do finalnego złożenia domku. Zaangażowaliśmy do tego zadania całą rodzinę. Dzieci świetnie się bawiły przynosząc mi deski. Zadbałem też o ich bezpieczeństwo i nie dopuszczałem do ich wzroku młotka i gwoździ. Te prace wykonywałam pod ich nieobecność. Doczekaliśmy się też zwyżki do wynajęcia, więc mogliśmy dokonać finalnego złożenia domku. Wykończyliśmy go wstawiając drzwiczki oraz okiennice. Chcieliśmy z żoną, aby była to solidna budowla, który posłuży dzieciom na wiele lat. Zadbaliśmy też o drabinę, którą dokładnie przymocowaliśmy do domku. 

Dzieci uwielbiają spędzać czas na drzewie. Niejednokrotnie ukrywali się w domku przed nami, w szczególności w okresie wakacyjnym. Wynajęcie zwyżki pomogło nam osiągnąć ten cel i spełnić marzenie naszych dzieci.