Salon Amanda

Wynajem studia fotograficznego

Jestem zapalonym fotografem. Jest to moja pasja już od kilkunastu lat. Jednakże dopiero ostatnio zapragnąłem rozpocząć przygodę z fotografią studyjną. Chciałem doświadczyć pracy w miejscu z kontrolowanym oświetleniem i rozbudować swoje portfolio. Z czasem miałem zamiar zmonetyzować swoją pasję. Do tego musiałem jednak wynająć studio foto i porobić zdjęcia z modelkami.

Opłacalne wynajęcie studia foto

studio fotograficzne w Warszawie - wynajemJeśli chodzi o moją pełnowymiarową pracę, to jestem księgowym w jednej z warszawskich firm. Bardzo lubię swoją pracę, mimo że czasami jest bardzo rutynowa. Wyżywam się artystycznie za pomocą swojego hobby, jakim jest fotografia. Dotychczas moją ulubioną dziedziną była fotografia uliczna. Postanowiłem jednak spróbować swoich sił w fotografii studyjnej. Chciałem upiększyć swoje portfolio, po to, by w przyszłości wykonywać płatne zlecenia. Dlatego też obiektem mojego zainteresowania stało się studio fotograficzne w Warszawie – Wynajem był jedyną opcją wchodzącą w grę, gdyż na dobrą sprawę nie wiedziałem, czy ten typ fotografii przypadnie mi do gustu. Na szczęście znalazłem bardzo fajne i dobrze wyposażone studio, które spełniało wszystkie moje wymagania. Cena za jego wynajem również nie powaliła mnie na kolana, wobec czego postanowiłem je wynająć na kilka godzin konkretnego dnia. Zabrałem ze sobą również modelkę, która była chętna, bym porobił jej kilka zdjęć do swojego portfolio.

Praca w wynajętym studio fotograficznym dała mi bardzo wiele radości. Nauczyło mnie to jeszcze lepszego operowania sprzętem. Wykonywanie zdjęć w studio spodobało mi się na tyle, że z pewnością będę do niego wracał. Jego cena nie była wygórowana, a ja mogłem ze spokojem pracować nad swoim portfolio. Kto wie, może w przyszłości zarobię na fotografii tyle, że sam będę w stanie sprawić sobie podobne!