Salon Amanda

Wynajmowanie namiotów cateringowych

Wiele firm w okresie letnim organizuje bardzo dużo imprez firmowych na wolnym powietrzu by podsumować dany rok podatkowy i w ten sposób odwdzięczyć się swoim pracownikom i dostawca za kolejny wspólnie przepracowany rok. Oczywiście na takiej imprezie wszytko jest robione z pompą gdyż jest moc atrakcji i trzeba zadbać również o cały catering, dla kilkuset osób, gdyż na tyle osób są robione własnie takie imprezy.

Catering na przyjęciach

namioty cateringowe wynajemJak się okazuje bardzo popularne jest gdy firma decyduje się na namioty cateringowe wynajem, gdyż wtedy wszytko jest profesjonalnie przygotowane. Namioty takie są bardzo lekkie i szybko się je rozkłada, także każdy sobie z tym poradzi i właśnie w takich namiotach najczęściej są serwowane posiłki, gdyż chronią one od deszczu i wiatru w razie gdyby podczas imprezy pogoda się zepsuła. Warto również dodać, że często firmy, które wynajmują takie namioty po niższych cenach mogą zapewnić nam również samo wyżywienie czyli pełne catering mamy załatwiony, gdyż mają oni podpisane umowy z firmami zajmującymi się dostarczaniem żywności na tego typu imprezy, także podczas jednego wynajmu mamy załatwione dwie sprawy. Jest to duże uproszczenie dla właścicieli firm, gdyż chcą oni jak najprościej załatwić sprawę imprezy, a także ważne jest aby pochłaniała jak najmniej kosztów. Warto dodać, ze podczas wynajmu takiego namiotu mamy zapewnioną kompleksową obsługę, gdyż ekipa przyjeżdża na miejsce dzień przed planowana impreza i rozstawia wszytko za nas.

Wynajem namiotów cieszy się coraz większa popularnością, gdyż mało kto chce sam zajmować się przygotowaniem całej imprezy do podstaw, lepiej jest zapłacić firmie kilka set złotych więcej, ale mieć pewność, ze wszytko będzie dograne na sto procent, bez żądnych niespodzianek.