Salon Amanda

Wypoczynek nad Czarną Hańczą

Przed nami wakacje. Jak co roku planujemy wyjazd z całą rodziną. Naszym celem co roku jest odwiedzenie różnych miejsc w naszym kraju, żeby dzieci mogły poznać Polskę z różnych stron. Staramy się też, żeby wyjazdy były urozmaicone atrakcjami, na przykład takimi dotyczącymi aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. W ubiegłym roku spacerowaliśmy po szlakach górskich, w tym roku, jednak, postanowiliśmy postawić na wodę.

Wakacje na spływie kajakowym

spływy czarna hańczaMam męża i dwójkę dzieci w szkolnym wieku. Kiedy więc zbliżają się wakacje, moje dzieci tryskają ogromną energią i koniecznie chcą gdzieś wyjechać. Staramy się bardzo urozmaicać nasze wakacyjne przygody. Dlatego co roku wybieramy się w inne miejsce i organizujemy sobie rozmaite atrakcje. W zeszłym roku, na przykład, wybraliśmy się w Tatry. Wszystkim bardzo się podobały spacery po górskich szlakach mimo tego, że były dość wyczerpujące. W tym roku postanowiliśmy postawić na wodną rozrywkę. Znajomi polecali nam zawsze spływy czarna hańcza, uważając, że jest to jedna z najpiękniejszych rzek rekreacyjnych w Polsce. Zorganizowaliśmy więc sobie dwudniowy spływ, który będzie przystankiem do zwiedzania pobliskich rejonów. Przepłyniemy kilka ładnych kilometrów i mam nadzieję, że nie będzie to aż tak duży wysiłek. Na pewno spodziewamy się pięknych widoków i możliwości zrelaksowania się na łonie natury. Urządzimy sobie biwak pod namiotami. Moje dzieci jeszcze nigdy pod namiotem nie spały, więc są bardzo podekscytowane.

Jak co roku, również te wakacje spędzimy z rodziną aktywnie. Założyliśmy sobie, że zwiedzimy Polskę, nastawiając się przede wszystkim na podziwianie dzieł przyrody. W poprzednie wakacje zwiedzaliśmy góry, teraz przerzuciliśmy się na tereny wodne. Głównym punktem wakacji będzie spływ kajakowy.