Salon Amanda

Wyprawkowy prezent dla przyjaciółki

Kiedy moja najlepsza przyjaciółka Marta zaszła w ciążę ogromnie się ucieszyłam, bo razem z mężem długo starali się o pierwsze dziecko. Zapytałam Marty czy zgodzi się bym kupiła zestaw wyprawkowy dla dzidziusia, na co od razu się zgodziła. Mamy bardzo podobny gust, więc przyjaciółka wiedziała, że kupię coś, co będzie nie tylko ładne, ale przede wszystkim będzie dobrej jakości.

Mój zestaw wyprawkowy składał się z wielu elementów

zestaw wyprawkowy dla noworodkaZa zakupy zabrałam się dopiero wtedy kiedy Marta poznała płeć dziecka. Okazało się, że będzie to dziewczynka, a więc miałam ułatwione zadanie. Moja przyjaciółka, tak samo jak ja, uwielbia kolor różowy oraz miętowy. Kolory te stały się pewnego rodzaju motywem przewodnim w trakcie wybierania rzeczy, które miały znaleźć się w paczce z prezentami. Uwielbiam robić zakupy w sklepach on-line, więc zestaw wyprawkowy dla noworodka również zamówiłam przez Internet. Przejrzałam naprawdę dużo różnych sklepów internetowych. Po długich namysłach zdecydowałam się na dobrej jakości zestaw 6w1 utrzymany w różowo-miętowej kolorystyce z dodatkiem wzoru w niezwykle słodkie ptaszki i kwiatki. Najbardziej z całego zestawu spodobały mi się rożek do otulania oraz poduszeczka do spania. Do tego zestawu dokupiłam podstawowe akcesoria pielęgnacyjne i do kąpieli. Wszystkie utrzymane były w uroczej, miętowej kolorystyce.

Marta była zaskoczona wielkością prezentu, ponieważ myślałam, że kupię kilka podstawowych rzeczy. Oczywiście było to pozytywne zaskoczenie, bo skomponowany przeze mnie zestaw wyprawkowy dla niemowlaka bardzo jej się spodobał. Kilka dni po tym jak wręczyłam jej prezent wybrałyśmy się razem na zakupy by dokupić inne potrzebne rzeczy. Dzięki temu Marta jest już w pełni przygotowana na przyjście dziecka na świat.