Salon Amanda

Wysokogatunkowa pościel z Peppą

W pewnym momencie z mężem byliśmy kompletnie bezradni. Nasza czteroletnia córka codziennie miała spore problemy z zasypianiem. Późnym wieczorem nagle odżywała, dostając dodatkową porcję energii. Nie wiedzieliśmy co mamy zrobić. W końcu wpadliśmy na pomysł, że może fajna pościel zachęci ją do spędzania nocy w łóżku, a nie na zabawie. Postanowiliśmy wypróbować ten patent.

Pościel dla dziecka z Peppą

wysokiej jakości pościel peppaBardzo dobrze znaliśmy swoje dziecko i wiedzieliśmy jakich bohaterów ze świata kreskówek lubi najbardziej. Pojechaliśmy więc do sklepu z artykułami dla dzieci, by kupić naszej córeczce wysokiej jakości pościel Peppa to jej ukochana bohaterka ze świata kreskówek, więc nie mieliśmy żadnego problemu z wyborem nadruku. Decyzja zapadła bardzo szybko. Pokładaliśmy w tej pościeli duże nadzieje, bo problem zaczął nas powoli przerastać. Co rano budziliśmy się niewyspani, rzecz jasna wręcz przeciwnie było z naszym dzieckiem, które budziło nas wyposażone w niekończące się zasoby energii. Z niecierpliwością oczekiwaliśmy wieczoru. Zaangażowałam córeczkę w powlekanie nowej pościeli. Z nadzieją obserwowałam, jak moje dziecko jest zaangażowane w tę pracę i jak bardzo pościel przypadła jej do gustu. Pozwalało mi to wierzyć, że może tej nocy nasza pociecha pójdzie spać o ludzkiej porze. Po kąpieli, jak zwykle czytaliśmy jej z mężem bajkę w jej łóżku. Nasza radość była niemal niepohamowana, kiedy w pewnym momencie zauważyliśmy, że córeczka usnęła w swojej nowej pościeli z Peppą.

Od kilku tygodni nasze dziecko chodzi spać o normalnej porze. Jesteśmy z mężem z tego powodu bardzo szczęśliwi, jednak wytykamy sobie to, że nie wpadliśmy wcześniej na pomysł z wymianą pościeli. Dzięki Peppie nasza córeczka zasypia niczym aniołek, co kiedyś było nie do pomyślenia. Poza tym pościel jest naprawdę świetna gatunkowo. Jest idealna!