Salon Amanda

Wysyłanie biżuterii w woreczkach strunowych

 

Miałam grupę inwalidzką i przez to nie mogłam pracować. Dostawałam pieniądze i na wszystko mi wystarczało, ale brakowało mi zajęcia. Zaczęłam więc robić ręcznie biżuterię, którą sprzedawałam w internecie. Początkowo nie szło mi dobrze, ale z czasem sprzedawałam duże ilości biżuterii.

Nabycie woreczków strunowych w hurtowej cenie

woreczki strunowe hurtBiżuterię wysyłałam w zwykłych kopertach i nie zabezpieczałam jej w żaden sposób. Zaczęło się zdarzać, że do klientów docierały wybrakowane zamówienia, ponieważ koperta w transporcie się podarło i wypadł jakiś kolczyk. Zdecydowałam, że będę wysyłała biżuterię w woreczkach strunowych, które będą umieszczane w kopertach. Musiałam tylko kupić te woreczki strunowe hurt mnie przede wszystkim interesował, ponieważ musiałam kupić ponad tysiąc sztuk i interesowała mnie niższa cena. Przejrzałam oferty z internetu i tam znalazłam hurtownię, która oferowała woreczki strunowe w niskich cenach. Kupiłam woreczki, ale musiałam na dostawę poczekać kilka dni. Klientów poinformowałam o opóźnieniu, które związane było z lepszym zabezpieczeniem przesyłki. Wszyscy byli wyrozumiali a ja w tym czasie wykonywałam biżuterię. Kiedy otrzymałam już woreczki strunowe, to zabrałam się do pakowania biżuterii, którą musiałam jak najszybciej wysłać. Klientów o wysyłce poinformowałam od razu. Biżuteria wysyłana w woreczkach strunowych docierała do klientów kompletna i już żadne ubytki się nie pojawiały. Woreczki strunowe były wygodne przez wzgląd na zamknięcie.

Woreczki strunowe stosowałam przez cały czas, bo było to wygodne i praktyczne rozwiązanie. Nabywałam je w bardzo niskiej cenie hurtowej a koszt zawsze doliczałam do ceny zakupu biżuterii, więc do tego interesu nic nie dokładałam. Miałam ciekawe zajęcie, które mnie cieszyło.