Salon Amanda

Zakup lustra rustykalnego dla przyjaciółki

 

Moja przyjaciółka Jagoda miała dość oryginalny gust. Ubierała się inaczej niż wszyscy i nawet swoje mieszkanie miała urządzone zupełnie inaczej niż większość. Jagoda była moją najlepszą przyjaciółką i uwielbiałam z nią spędzać czas. Zawsze świetnie się dogadywałyśmy.

Wizyta w sklepie z rustykalnymi lustrami

lustra rustykalneKiedy byłam z Jagodą na zakupach, to odwiedziłyśmy sklep, w którym dostępne były piękne lustra rustykalne i  Jagoda była zachwycona. Nie kupiła sobie jednak takiego lustra, ponieważ nie była przygotowana finansowo na tego typu wydatek. Kiedy wróciłyśmy do domu, to dużo myślałam o tym lustrze. Jagoda była nim zachwycona i wiedziałam, że bardzo je chciała. To konkretne lustro rustykalne, które jej się spodobało, dostępne było w ostatnim egzemplarzu i dlatego postanowiłam zrobić przyjaciółce prezent. Następnego dnia z samego rana wybrałam się do sklepu z lustrami i kupiłam Jagodzie lustro, które tak bardzo jej się podobało. W sklepie było mnóstwo luster, które były piękne i unikalne, jednak to, które wybrała Jagoda miało jakiś osobliwy urok. Jagoda była osobą oryginalną i właściwie oczywiste dla mnie było, że to konkretne lustro tak bardzo jej się podobało. Sprzedawca mi zabezpieczył lustro w odpowiedni sposób i dzięki temu mogłam je bezpiecznie przewieźć w bagażniku samochodu. Prosto ze sklepu pojechałam do przyjaciółki, żeby podarować je to lustro. Jagoda ucieszyła się na wieść o moich odwiedzinach i przygotowała dla mnie smaczny obiad.

Zrobiłam Jagodzie cudowną niespodziankę. Przyznała mi się od razu, że całą noc nie mogła spać, ponieważ myślała tylko o tym lustrze rustykalnym. Zrobienie jej takiego prezentu było dla mnie ważnym wydarzeniem i cieszyłam się, że Jagoda dostała lustro, które tak bardzo jej się podobało.