Salon Amanda

Zatrzymaj się w centrum wydarzeń Zakopanego

Jeśli planujesz pierwszą urlop w Zakopanem, koniecznie zatrzymaj się w okolicy Krupówek. Jeśli znajdziesz nocleg w Zakopanem blisko centrum, będziesz mógł codziennie zanurzyć się w atmosferze tętniących życiem Krupówek oraz spokoju szlaku na Gubałówkę.

Zakopane i nocleg blisko centrum

noclegi zakopane blisko centrumZatrzymanie się w pensjonacie w bezpośredniej okolicy największej atrakcji sprawi, że codziennie będziesz na Krupówkach, a więc naładujesz akumulatory energią tego fantastycznego miejsca. Do tego noclegi zakopane blisko centrum to także okazja do skorzystania z lokalnego środka transportu jakim są busy odjeżdżające dosłownie „z naprzeciwka” do najważniejszych miejsc jak przepiękna kaplica w Jaszczurówce, popularny szlak na Morskie Oko czy szlak do Doliny Chochołowskiej słynącej z krokusowych dywanów. Jest to dobra propozycja dla osób obawiających się zostawienia samochodu w nieznanym miejscu lub amatorów piwa wypijanego w schronisku. Noclegi blisko centrum to także dobre rozwiązanie dla babć z wnuczkami, które przez lato zmieniają klimat chorowitym dzieciom, jak to bywało modne jeszcze kilkanaście lat temu. Wówczas mogą codziennie spacerować prostymi szlakami jak np. na taras widokowy na Gubałówkę czy szlak do Kuźnic oraz poznawać lokalne muzea. I wreszcie zaletą mieszkania blisko centrum Zakopanego jest możliwość szybkiego znalezienia klimatycznej, góralskiej knajpki, w której można zjeść sycący obiad oraz nacieszyć oczy typową dla regionu architekturą pełną bali drewna i owczych skórek.

Zazwyczaj znalezienie noclegów blisko centrum Zakopanego nie jest trudne. Górale opanowali do perfekcji marketing zarówno lokalny jak i internetowy. Jeśli wybierasz się na weekend możesz liczyć, że na miejscu spotkasz górala z tabliczką oferującą pobyt w jego pensjonacie.