Salon Amanda

Zrobiłam sobie zabieg kosmetyczny w znanym salonie

 

Do kosmetyczki nie chodziłam nigdy, bo uznawałam, że żadne zabiegi nie były mi potrzebne. Sądziłam, że taka wizyta była zbędna i wiązała się jedynie z wydaniem pieniędzy. Myliłam się i to bardzo o czym osobiście miałam okazję się przekonać zeszłego roku.

Zabieg w znanym salonie kosmetycznym

znany salon kosmetyczny w szczecinieDostałam jakiś kupon zniżkowy na zabieg kosmetyczny i postanowiłam go wykorzystać. Zapłacić miałam dwadzieścia procent regularnej ceny i to mnie przekonało w zasadzie. Kupon realizował znany salon kosmetyczny w szczecinie, o którym już nie raz słyszałam od swoich koleżanek z pracy. Wybrałam sobie piling kawitacyjny, który miał oczyścić moją cerę. Zapisałam się na ten zabieg i od razu zaznaczyłam, że mam kupon, żeby kosmetyczka wiedziała, żeby mi taniej policzyć. W salonie byłam w sobotę rano. Było tam czysto i ładnie. Od razu mi się to miejsce spodobało. Poprosiłam kosmetyczkę, by dokładnie wyjaśniła mi na czym polegał ten zabieg i dodałam, że to była moja pierwsza wizyta w salonie kosmetycznym. Zostałam o wszystkim szczegółowo poinformowana i poddałam się zabiegowi. Trwał on chwilę, ale wydawało mi się jakbym była tam zaledwie kilkanaście minut. Przez weekend w ogóle się nie malowałam zgodnie z zaleceniami kosmetyczki. Widziałam, że moja twarz zaczynała wyglądać coraz lepiej. Po kilku dniach wyglądałam zupełnie inaczej. Widziałam od razu, że ten zabieg był skuteczny a to była tylko pierwsza sesja. Zadzwoniłam tam ponownie, żeby umówić się na kolejną wizytę. Warto było się udać do tego salonu.

Moja twarz wyglądała zupełnie inaczej po zabiegach. Była świeższa i wyglądała dużo zdrowiej. Oczywiście od tamtej pory regularnie odwiedzałam ten salon kosmetyczny i zawsze byłam zadowolona z wykonywanych zabiegów. To były dobrze wydane pieniądze.